Onco Adjunct

Onco Adjunct

Kanser tedavilerinin yardımcısı Onco Adjunct siparişleri için sizlere sunduğumuz alışveriş ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Amerikanpaketim olarak iki temel hizmetle birlikte siparişlerinizin gümrük işlemlerini ve vergi uygulamalarını üstleniyoruz. Sizlere daha konforlu bir sipariş süreci sağladığımız servislerimizin ayrıntıları için yazıyı keşfetmeye devam edin. 

 

 

 

Onco Adjunct Sipariş Hakkında

 

Amerika bölgesinde sağlık takviyeleri, destek ürün üreticileri ve satışları ile faaliyetlerini sürdüren Ultra Botanica’ nın bünyesinde bulunan supplement ürünlerden biri de Onco Adjunt’tur. Oldukça etkili bir takviye olan Onco Adjunct, hücrelerin çalışma dengesizliklerini ortadan kaldırmayı ve sağlıklı hücre yapıları oluşturmayı hedeflemektedir. 

 

 

 

 

İnsan vücudu zamanla yaşlanarak eskisi gibi çalışmamaya başlar. Bu durum organlarımızın işlevlerinden hücrelerimizin çalışma prensiplerine kadar gözlemlenen belirtilerden oluşur. Özellikle hücrelerin yenileme özellikleri kaybolur, direnç ve bağışıklığa karşı daha çok duyarlı hale gelir, işlevleri yavaşlar ve proteinleri algılamakta güçlük çekerler. Onco Adjunct takviyeleri üç yol ile insan vücudundaki hücre biçimlendirmelerini doğrudan etkilemeyi amaçlar. 

 

 

Onco Adjunct

 

 

  1. Takviye: Proliferation Differentiation

Ürün bileşenlerinde hücrelerin daha sağlıklı ve etkili olabilmesi için kenevir özü ve bu sağlıklı hücrelerin çoğalması için buhur (tütsü) kullanılmaktadır. Kullanımına alışma sürecinde sürekli uyku hali yaratabilir. 

  1. Takviye: Cell-Cycle Modulation

Hücre döngüsünün dengesini kontrol eder, hücre temizliğini yapar ve hücrelerin kendini yenilemesini sağlar. Proteinler ve vitaminler LPS yolu ile vücuda ve hücrelere nüfuz eder. 

  1. Takviye: Glucose Metabolism 

Kanser hücrelerinin merkez noktalarından biri olan glikoz santralleri, kan içerisindeki şekeri azaldığından hücrelere glikoz desteği sunarak metabolizmayı destekler. 

 

 

Onco Adjunct

 

 

LPS (Liquid Protein Scaffold) teknolojileri kullanılarak hazırlanan Onco Adjunct ürünleri, genellikle kanser hastalığına ek tedavi olarak tasarlanmıştır. Ürünler reçeteli ilaçlar değildir ve herhangi bir hastalığın direkt olarak tedavisi için üretilmemiştir. İlgili doktora danışılmadan tüketilmesi önerilmez. 

 

 

Onco Adjunct

 

 

Onco Adjunct takviyelerini kan sulandırıcı ilaç kullanan kişilerin ve kemoterapi tedavisi gören kişilerin kullanılması önerilmez. Onco Adjunct ürün içeriklerinde GDO ve pestisit (zararlı katkı maddeleri ve koruyucular) bulunmamaktadır. 

 

 

Onco Adjunct

 

 

FDA tarafından düzenlenen ve denetlenen tesislerde üretilen Onco Adjunct ürünleri tüketilmeden önce, müşterilerin doktorları ile randevu aracılığıyla iletişime geçilebilir ve tedavi süreciniz hakkında detaylar için fikir alışverişlerinde bulunulabilir. 

 

 

Onco Adjunct

 

Onco Adjunct Sipariş Türkiye

 

Onco Adjunct siparişleriniz için yararlanabileceğiniz iki ayrı hizmet sunan Amerikanpaketim, kargo işlemlerini, gümrük ve vergi uygulamalarını sizin adınıza tamamlayarak alışverişinizi gerçekleştirmektedir. Hem daha pratik hem de güvenilir bir yurt dışı sipariş şekli oluşturan Benim İçin Satın Al ya da Kendim Satın Alacağım hizmetleri gerekli ödeme işlemlerinden sonra çalışmaya başlar. Satın almayı istediğiniz ürün linkini ve adres bilgilerinizi bize ulaştırmanızın ardından kargonuz en hızlı şekilde size ulaştırılır. Amerikanpaketim servisleriyle alakalı diğer bilgilendirmeler için aşağıda verilen videolara göz gezdirebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 


Bu blog 15/12/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp