Chobani Yogurt

Chobani Yogurt

Yurt dışından sipariş ederek Amerikanpaketim ile satın alabileceğiniz Chobani markalı yoğurt ve süt ürünlerinde bulunan gümrük, kargo ve vergi işlemleri sizler adına Amerikanpaketim servisleri tarafından üstlenmektedir. Hizmet detaylarımızı öğrenmek ve Chobani Yogurt ürünlerini keşfetmek için makaleye göz atmaya devam edebilirsiniz. 

 

 

 

Chobani Yogurt Hakkında

 

Chobani markası 2005 yılında kurulmuş olan bir Amerikan şirketine aittir. Chobani ürünleri arasında yoğurt, süt ve krema gıdaları bulunmaktadır. Hiçbir Chobani ürününün içerisinde yapay koruyucu yer almamaktadır ve doğal malzemelerle üretimleri gerçekleştirilmektedir. Böylelikle yoğurdun besin değeri de korunmuş olur. 

 

 

 

 

Avustralya, New York ve Idaho’da üretilen Chobani ürünleri lezzet ve kalite olarak birinci sınıf gıdalardır. En çok rağbet gören Chobani ürünleri arasında sade Chobani yoğurt ve yulaf sütü yer almaktadır. 240 ml lik yulaf sütleri vanilyalı, kremalı, sade, şekersiz vanilyalı ve şekersiz sade olmak üzere 5 farklı tatta satışa sunulmaktadır. 

 

 

Chobani Yogurt

 

 

Chobani yoğurtları ise 150 gr lık yaban mersini, böğürtlen, vanilya, mango, ananas, şeftali, muz, hindistan cevizi, nar, ahududu ve çilek aromalı tatlarıyla satışa sunulmaktadır. Aromasız ve şekersiz tercih edenler için sade Chobani yoğurt türleri de bulunmaktadır. Yoğurt ürünleri 10 ila 12 gram aralığında protein barındırmaktadır. 

 

 

Chobani Yogurt

 

 

Kahvaltıda tüketilmesi önerilen ve tokluk hissi veren Chobani yoğurtları farklı lezzetlerle birleştirilerek kolay tüketilebilen bir öğün haline gelmiştir. Gerçek ve doğal meyve aromaları sayesinde yoğurt sevmeyenlerin bile rahatlıkla tercih edebileceği Chobani yoğurtları taze olarak satılmaktadır. 

 

 

Chobani Yogurt

 

 

Sporcular için de ideal bir yiyecek olan yoğurdun şekersiz, sade ve katkı maddesiz haliyle Chobani yoğurtları oldukça faydalıdır. Karışık meyveli olan yoğurtların da yulafla birlikte ana öğün haline getirilerek tüketilebilmesi mümkündür. Yoğurt, krema ve yulaf sütlerinin yanı sıra markaya ait probiyotik ve kahve ürünleri de bulunmaktadır. 

 

 

Chobani Yogurt

 

 

Gün içerisinde vücuda ihtiyacı olan proteini veren Chobani yoğurtları atıştırmalık olarak ara öğünlerde de tüketilebilmektedir. Chobani markalı yoğurtların 4’lü paket halinde satışı da bulunmaktadır. Chobani markalı ürünlerin gönderimleri web sitesi üzerinden yapılmamaktadır. Ürünler yalnızca anlaşmalı mağaza ve marketlerde satılmaktadır. 

 

 

Chobani Yogurt

 

Chobani Yogurt Satın Al

 

Amerika’nın ünlü süt ve süt ürünleri markalarından biri olan Chobani ürünlerini Amerikanpaketim servis kanallarıyla satın alabilirsiniz. Amerikanpaketim’in Kendim Satın Alacağım hizmetini seçerek ürünün satın almasının size ait olduğu bir sipariş süreci başlatmış olursunuz. Bu hizmetimiz kapsamında %10 banka komisyonu ile birlikte gerekli ödemeler tamamlandığında kargonuz adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Benim İçin Satın Al hizmetini seçtiğinizde ise satın alma işleminin de Amerikanpaketim servislerine dahil olduğu bir tedarik süreci başlatılmaktadır. Diğer bilgilendirmeler için aşağıdaki videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 07/05/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp