Ebay Türkiye

Ebay, malum üzere sadece Paypal üzerinden ödeme alan bir kuruluş olduğundan ötürü, Türkiye’den satın alma erişimi yoktur. Bu nedenle ebay üzerinden sipariş vermek isteyen Türk kullanıcılar çeşitli yollar aramaya başladılar. Amerikanpaketim olarak tam da bu noktada ebay üzerinden sipariş vermek isteyen Türk kullanıcılar için Benim Adıma Siz Satın Alın servisini hizmete soktuk. Benim için satın al servisi ile ebay üzerinde sipariş vermek istediğiniz ürünün linkini kopyalıyor, Amerikanpaketim sitemizdeki ilgili alana yapıştırıyor ve siparişinizi tamamlıyorsunuz. Amerika ofisimiz, sizin için ürünü satın alıyor ve Türkiye adresinize teslim ediyor. Ebay üzerinden sipariş vermek bu kadar basit.

 

 

Nasıl Sipariş Vereceksiniz?

Amerikanpaketim’de iki sipariş verme yöntemi mevcuttur. Benim için satın al ve kendim satın alacağım. Benim için satın al servisinde, ürün linkini bize iletiyorsunuz, dilerseniz 3 taksitle, dilerseniz banka havalesi yaparak ödemenizi yapıyorsunuz, sizin için ürünü satın alıyor ve adresinize teslim ediyoruz. Bu hizmette %10 banka komisyonu mevcuttur. Kendim satın alacağım servisinde ise, ürünü ilgili websitesinden kendiniz satın alıp Los Angeles’taki sevkiyat merkezimize gönderiyorsunuz. Tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi biz tamamlıyor, sorunsuz şekilde adresinize teslim ediyoruz.

 

 

 

Gümrüğe Takılma Riski Yok!

Hemen her yazımızda belirttiğimiz gibi klişeleşmiş `gümrüğe takılır mı` sorusunun cevabını yeniden açıklayalım. Amerikanpaketim’den satın alacağınız hiçbir ürün gümrüğe takılmaz. `Gümrüğe takılma` konusu bazı gümrük yasaklı ürünlerin bireysel gönderimlerinde söz konusudur. Amerikanpaketim olarak tüm siparişlerinizi lisanslı ithalat firmamız ile resmi olarak ithal etmiş olduğumuzdan, aklınıza gelen kozmetikten, destek ürünlerine, endüstriyel ürünlerden, oto parçalarına aklınıza gelen hiçbir ürün takılmaz, işlemleri yapılır ve adresinize teslim edilir.

 

 

 

En Uygun Kargo Ücreti

Benzer firmaların aksine amerikanpaketim’de 1 kg’a kadar kargo ucreti 19$’dir. Pound(lbs) farkini dikkate almayı unutmayınız. Benzer firmalarda 1 lbs yani yarim kg fiyatı 28$’dir. 1kg fiyatı ise yaklaşık 40$’a tekabül etmektedir. Oysa ki Amerikanpaketim’de 1kg ücreti daha evvel de belirttiğimiz gibi sadece 19$’dir.

 

 

 

Üyelik Ücreti Yok

Amerikanpaketim’de gizli maliyetler, her ay kartınızdan çekilen ücretler yoktur. Aldığınız hizmet dışında hiçbir şeye ödeme yapmazsınız.

 

 

Dilediğiz Her Ürünü Getirtebilirsiniz

Cep telefonundan bilgisayara, oto parçasından kozmetiğe, giyim ürünlerinden diğer elektronik ürünlere aklınıza gelen her ürünü, dilediğiniz adette getirtebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

5 İş Gününde Adresinize Teslim Etmeyi Garanti Ediyoruz!

Her ne kadar ortalama teslim süremiz 3 iş günü olsa da, gümrük işlemlerinin yoğunluğu, havayollarında yaşanabilecek aksamalar ile sözünü verebileceğimiz süre 5 iş günü. Amerika’dan getirtmek istediğiniz dilediğiniz ürünü express kargo ile gönderiyor, en hızlı şekilde gümrük işlemlerini gerçekleştiriyor ve 5 iş günü içerisinde teslimatınızı yapmayı garanti ediyoruz.

 

 

İster Kredi Kartınıza Taksitle, İster Banka Havalesi İle Satın Alabilirsiniz

Siparişlerini isterseniz major kredi kartlarıyla 3 taksite kadar vade farksız, isterseniz de banka havalesi yaparak satın alabilirsiniz. Amerikanpaketim’e özel yazılımımız sayesinde Türkiye’de ilk defa birden fazla kredi kartı ile de ödeyebilirsiniz. Örneğin 1000 TL değerindeki ödemenizin, 100 TL sini Bonus kartınız ile, 500 TL sini Axess kartınız ile, 400 TL sini Finansbank kartınız ile ödeyebilirsiniz.

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles WhatsApp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

 

Bu blog 10-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...