Crossbow Fiyatları

Crossbow ve diğer avcılık ürünleri ne yazık ki Türkiye’de satış noktası çok az sayıda olan, severlerinin sınırlı sayıda sunulan seçenek arasından mecburen satın aldıkları ürünler kategorisinde yer almaktadır. Hem yasal zorluklar, hem gümrük sorunları hem de fiyatlardaki uçukluk, Crossbow severleri üzüyor. Crossbow fiyatları ise Türkiye’deki satış noktalarında ya da tek tük getiren tüccarlarda akla hayale gelmeyecek fiyatlarla satılıyor. `Bu da spor kardeşim, alt tarafı hedefe atıyoruz, bir nevi okçuluk, nedir bu kadar zorluk çıkarmak, resmen terörist muamelesi yapmak. Bu da bizim zevkimiz, sanki sokağa çıkıp adam mı vuruyoruz` şeklindeki tepkileriniz kulağımızı sürekli çınlatıyor. Hızlıca aşağıdaki videomuzda yapmanız gerekenleri, nasıl getirtebileceğinizi anlatıyoruz. Diğer detaylar ve örnek ürünler için yazımızın devamına bekliyoruz sizi.


Gümrüğe Takılma Riski Yok!

Hemen her yazımızda belirttiğimiz gibi klişeleşmiş `gümrüğe takılır mı` sorusunun cevabını yeniden açıklayalım. Amerikanpaketim’den satın alacağınız hiçbir ürün gümrüğe takılmaz. `Gümrüğe takılma` konusu bazı gümrük yasaklı ürünlerin bireysel gönderimlerinde söz konusudur. Amerikanpaketim olarak tüm siparişlerinizi lisanslı ithalat firmamız ile resmi olarak ithal etmiş olduğumuzdan, aklınıza gelen kozmetikten, destek ürünlerine, endüstriyel ürünlerden, oto parçalarına aklınıza gelen hiçbir ürün takılmaz, işlemleri yapılır ve adresinize teslim edilir.


5 İş Gününde Adresinize Teslim Etmeyi Garanti Ediyoruz!

Her ne kadar ortalama teslim süremiz 3 iş günü olsa da, gümrük işlemlerinin yoğunluğu, havayollarında yaşanabilecek aksamalar ile sözünü verebileceğimiz süre 5 iş günü. Amerika’dan getirtmek istediğiniz dilediğiniz ürünü express kargo ile gönderiyor, en hızlı şekilde gümrük işlemlerini gerçekleştiriyor ve 5 iş günü içerisinde teslimatınızı yapmayı garanti ediyoruz.


İster Kredi Kartınıza Taksitle, İster Banka Havalesi İle Satın Alabilirsiniz!

Siparişlerini isterseniz major kredi kartlarıyla 3 taksite kadar vade farksız, isterseniz de banka havalesi yaparak %3 indirimli satın alabilirsiniz. Amerikanpaketim’e özel yazılımımız sayesinde Türkiye’de ilk defa birden fazla kredi kartı ile de ödeyebilirsiniz. Örneğin 1000 TL değerindeki ödemenizin, 100 TL sini Bonus kartınız ile, 500 TL sini Axess kartınız ile, 400 TL sini Finansbank kartınız ile ödeyebilirsiniz.


Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz!

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de destek@amerikanpaketim.com mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız


Benim İçin Satın AlKendim Satın Alacağım
CenterPoint Sniper 370- Crossbow Package

$259.99
SATIN AL

CenterPoint Tormentor Whisper 380 Camo- Crossbow Package

$356.49
SATIN AL

150 lb Black/Wood/Camouflage Hunting Crossbow Archery Bow + 4x20 Scope +7 Arrows + Rope Cocking Device 180 80 50 lbs

$89.99
SATIN AL

PSE Fang Series Compound Crossbow with Scope and Arrows, 2018 New and Improved Trigger! LT and XT

$329.99
SATIN AL

80lbs Self Cocking Crossbow with 15 Arrows and Scope

$39.99
SATIN AL