Columbia Mont

 

Columbia’nın soğuk kış şartlarına uygun kadın, erkek ve çocuk montları için oluşturacağınız siparişlerde Amerikanpaketim kanalları sizler için hizmet vermektedir. Yurt dışı alışverişlerinin gümrük, kargo ve vergi işlemlerini bu kanallar üzerinden üstlenen Amerikanpaketim, güvenilir bir sipariş şekli tasarlamıştır. İçeriğin devamından Columbia mont modellerine ve hizmet prosedürlerimize ulaşım sağlayabilirsiniz. 

 

 

 

Columbia Mont Hakkında

 

1983 yılında kurulan Columbia markası, hızlı bir şekilde ivme kazanarak dünya genelinde tanınan prestijli bir isim haline gelmiştir. Spor giyim ve kışlık giyim olmak üzere iki ana kalemde hizmet veren markanın ana üretim ve satış merkezi Amerika’dır. Columbia’nın yüksek performanslı ve her mevsime uygun geniş seçenek alternatifiyle giyim, aksesuar, ayakkabı ve çanta ürünlerini uzun ömürlü bir şekilde kullanabilir ve memnuniyet garantisi ile satın alabilirsiniz. 

 

 

 

 

Columbia mont ve ceket kategorisinde kadın, erkek ve çocuk ürünleri yer almaktadır. Her ortam koşuluna göre özel olarak tasarlanmış Columbia montların, unisex formları da bulunmaktadır. 

 

 

Columbia Mont

 

 

Erkek Columbia mont ve ceketlerinde 310 farklı seçenek mevcuttur. Hemen her üründe 3’den fazla renk alternatifiyle hem şık hem de spor bir tasarım kullanılmaktadır. Şişme montlar, su geçirmez ceketler, yelekler ve çok daha fazlasının yer aldığı Columbia’da, performansından memnun kalınan ürün modelleri oldukça uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir. 

 

 

Columbia Mont

 

 

Kolay bir şekilde deformasyona uğramayan mont ve ceketlerde kanguru modellerine, şapkalı ve şapkasız modellere, fermuarlı ve düğmeli modellere yer verilmiştir. Marka ismi genellikle mont üzerinde sol üst köşede ve kol şeritlerinde bulunmaktadır. Sayısız desen ve renkte üretilen Columbia mont ve ceketler iç izolasyon koruması hedeflenerek dizayn edilmektedir. 

 

 

Columbia Mont

 

 

50 $ - 350 $ aralığında satışa sunulan ceket ve montlarda suya dayanıklı kumaşlar kullanılmaktadır. Bazı mont ve ceketlerin manşet ve bel kısımları elastiktir. Bu sayede soğuk geçirmezlik özelliğine sahip ürünler -20 dereceye kadar dayanıklıdır. 

 

 

Columbia Mont

 

 

İç astarı kuş tüyü kullanılarak üretilen montlar, termal sıcaklık sağlamaktadır. Uzun mont türleri, kısa mont türleri ve standart boyda üretilen mont türleri iklim koşulları göz önüne alınarak tasarlanmaktadır. Kürk yaka detayları, kürk şapkalar ve iç cepler ile son derece kullanışlı olan Columbia montlarda renk solması, aşınma gibi problemler yaşanmamaktadır. 

 

 

Columbia Mont

 

Columbia Mont Sipariş

 

Columbia markasından sipariş vermek istediğiniz mont çeşitleri için kanallarımızı kullanarak hızlı ve güvenli bir alışveriş fırsatı yakalayabilirsiniz. Amerikanpaketim olarak sunduğumuz Benim İçin Satın Al ve Kendim Satın Alacağım servisleriyle kargo, vergi ve gümrük işlemlerinin tamamı yapılmaktadır. Talep ettiğiniz ürün linkini Amerikanpaketim üzerinden ulaştırmanız ve ödeme işlemini gerçekleştirmenizin ardından yurt dışı alışverişinizi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Amerikanpaketim’in sağladığı kolaylıkları aşağıda bulunan videolardan öğrenebilir ve alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 01-03-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...