Oculus Rift

Oculus Rift

Sanal gerçeklik hayatımıza iyiden iyiye girmeye başladıkça, bu sektöre yatırım yapan markalar birer birer yeni modellerini çıkarıyor. Oculus Rift de bunlardan bir tanesi. Günün sonunda sadece lensler yardımıyla sanal gerçeklik hissini vereceği düşünülen sanal gerçeklik gözlüklerinde bugünün en iyi modellerinden biri olan Oculus Rift’i Amerikanpaketim makale sayfamızda ağırlayacağız.

 

Oculus rift, daha evvel deneyimlemediğiniz bir dünyaya sizi taşıyor. Akıllı tasarımı ve kontrol kollarıyla, bambaşka bir dünyanın kapılarını aralamaya hazır olun. Dahili yüksek teknoloji ses sistemi ile dış dünyadan kopacak, kendi dünyanızı yaratacaksınız.

 

Oculus rift satın almak düşündüğünüz kadar zor değil, Türkiye fiyatları kıyaslandığında ise oldukça uygun fiyata Amerika’dan getirtebilirsiniz. Gümrük ne olacak peki? Hiç merak etmeyin, gümrük işlemlerinde Amerikanpaketim yanınızda. Hiçbir takılma söz konusu olmadan, %20 gümrük vergisi ile 5 iş günü içerisinde adresinizde teslim alacaksınız.

 

 

Gümrüğe Takılma Riski Yok!

Hemen her yazımızda belirttiğimiz gibi klişeleşmiş `gümrüğe takılır mı` sorusunun cevabını yeniden açıklayalım. Amerikanpaketim’den satın alacağınız hiçbir ürün gümrüğe takılmaz. `Gümrüğe takılma` konusu bazı gümrük yasaklı ürünlerin bireysel gönderimlerinde söz konusudur. Amerikanpaketim olarak tüm siparişlerinizi lisanslı ithalat firmamız ile resmi olarak ithal etmiş olduğumuzdan, aklınıza gelen kozmetikten, destek ürünlerine, endüstriyel ürünlerden, oto parçalarına aklınıza gelen hiçbir ürün takılmaz, işlemleri yapılır ve adresinize teslim edilir. Oculus Gift’I hiçbir risk olmadan 5 günde getirtebilirsiniz.

 

5 İş Gününde Adresinize Teslim Etmeyi Garanti Ediyoruz!

 

Her ne kadar ortalama teslim süremiz 3 iş günü olsa da, gümrük işlemlerinin yoğunluğu, havayollarında yaşanabilecek aksamalar ile sözünü verebileceğimiz süre 5 iş günü. Amerika’dan getirtmek istediğiniz dilediğiniz ürünü express kargo ile gönderiyor, en hızlı şekilde gümrük işlemlerini gerçekleştiriyor ve 5 iş günü içerisinde teslimatınızı yapmayı garanti ediyoruz.

 

İster Kredi Kartınıza Taksitle, İster Banka Havalesi İle Satın Alabilirsiniz

 

Siparişlerini isterseniz major kredi kartlarıyla 3 taksite kadar vade farksız, isterseniz de banka havalesi yaparak %3 indirimli satın alabilirsiniz. Amerikanpaketim’e özel yazılımımız sayesinde Türkiye’de ilk defa birden fazla kredi kartı ile de ödeyebilirsiniz. Örneğin 1000 TL değerindeki ödemenizin, 100 TL sini Bonus kartınız ile, 500 TL sini Axess kartınız ile, 400 TL sini Finansbank kartınız ile ödeyebilirsiniz.

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

 

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 


Bu blog 09/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp