Osea Malibu

Osea Malibu

Cilt bakım ürünlerinde size sunulan, sınırlı sayıdaki marka ve üründen sıkılmadınız mı? Amerikanpaketim olarak Osea Malibu da dahil olmak üzere yurt dışından dilediğiniz kozmetik, cilt bakım ürününü, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak kapınıza teslim ediyoruz.

 

 

Osea Malibu Hakkında

 

Osea Malibu, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir cilt bakım ürünleri markasıdır. Osea Malibu, sağlığın temel unsurlarıyla cilt bakımını harmanlayan yapısıyla tamamen ABD’de üretilir. Osea Malibu; saflığı, sadeliği ve efektif etkileriyle ön plana çıkan ödüllü bir lüks cilt bakımı oluşturmak için yalnızca en iyi doğal malzemeleri kullanır.  1996 yılında kurulan Osea Malibu, Kaliforniya'da bulunan ve aile tarafından işletilen bir cilt bakım şirketi olma özelliğini taşıyor.

 

 

Osea Malibu ürünlerinde kullanılan yosun, doğrudan dünyanın en bozulmamış suları olan Patagonya Denizi'nden elde edilir. Tüm deniz yosunu türleri, USDA organik sertifikasına sahiptir. Tamamen el ile hasat edilen bu yosunlar, daha sonra güneşte hassas bir şekilde kurutulmaya bırakılır.

 

Osea Malibu

 

Osea Malibu formülasyonları, organik esansiyel ve soğuk preslenmiş bitkisel yağların infüzyonları ile özenle hazırlanmıştır. Deniz yosunu, organik esansiyel yağlar, peptitler ve besinler arasındaki sinerji ile kanıtlanmış sonuçlarla güçlü ve etkili tedaviler yaratır.

 

Osea Malibu

 

Okyanus, güneş, dünya ve atmosferden ilham alan Osea Malibu, en iyi cilt bakımını sunmak için en kaliteli malzemelerle ve büyük bir iyi niyet göz önünde bulundurularak yaratıldı. Yabani deniz yosununun yenilikçi formülasyonları, saf buharla damıtılmış ve soğuk preslenmiş uçucu yağlarla harmanlanır. Kısacası mümkün olan en iyi malzemeler, dünyanın her yerinden özenle ve seçilerek temin edilir. Bu yaklaşım, cilt bakım ihtiyaçları için aktif ve etkili çözümler sunarken, zararlı bileşenlere olan ihtiyacın da ortadan kaldırılmasına olanak sağlar.

 

Osea Malibu

 

Osea Malibu ürünlerinin tamamı bitki bazlıdır ve hiçbir şekilde glüten içermez. Çünkü bilinçli yapılmış bir vegan cilt bakımı sağlama taahhüdü, Osea Malibu’nun gurur kaynağıdır. Ayrıca Osea Malibu ürünlerinin üretiminde veya test edilmesinde hiçbir hayvana zarar verilmez. Lanolin, balmumu, karmin ve diğerleri gibi hayvansal kaynaklı maddeler de içermez.

 

Osea Malibu

 

2002 yılında Osea Malibu, Çevre Çalışma Grubu'nun bir girişimi olan güvenli sağlık ve güzellik ürünlerinin küresel üretimi için anlaşmayı imzalayan ilk şirket oldu. Misyonu ise ürünlerin kanser, mutasyon veya doğum kusurlarına neden olduğu bilinen veya güçlü bir şekilde şüphelenilen kimyasallardan tamamen arındırılmış olmasını sağlamaktır.

 

Osea Malibu

 

Osea Malibu Sipariş

 

Osea Malibu ürünleri kendi sitesi dışında Amazon Amerika, Whole Foods, Sephora gibi elit zincir mağazalarda da satışa sunuluyor. Bu da size her iki servisimizi de kullanabilmeniz, fiyat kıyaslaması yapabilmeniz noktasında fırsat tanıyor. İsterseniz siz satın alın, isterseniz bize satın aldırın, hiçbir gümrük uğraşınız olmadan, tüm işlemleriniz biz tarafından yapılarak Osea Malibu cilt bakım ürünlerini adresinize teslim edilecektir. Detaylar için aşağıdaki videolarımızı inceleyebilir ya da Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu blog 22/07/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp