Milk + Honey

Milk + Honey

Süt ve balın mucivezi etkilerini bünyesinde barındıran Milk + Honey ürünlerini tüm gümrük işlemlerinizi de tamamlayarak adresinize teslim ediyoruz. Detaylar için buyrun yazımızın devamına.

 

 

Milk + Honey Hakkında

 

Milk + Honey, 2006 yılında Alissa Bayer tarafından kurulmuş olan bir güzellik, spa ve cilt bakım merkezleri zinciri olmanın yanı sıra aynı zamanda kendi güzellik ve cilt bakım ürünlerini satan bir markadır. Amerika Birleşik Devletleri’nde başlatılan bu proje, günümüzde Amerika kıtasının çeşitli yerlerinde ve Asya’da yayılımını sürdürüyor.

 

 

Marka, adından da anlaşılabileceği gibi süt ve bal ile oluşturulmuş koleksiyonlar sunuyor. Ancak kurulduğu günden bugüne kadar süt ve bal konseptinin ötesine geçerek hyperclean banyo, genel vücut bakımı, cilt bakımı ve cilt bakım ürünleri de sunmaya başladı. Süt ve bal ürünlerinin geliştirilmesinde kurucu Alissa Bayer yalnız değildi. Alanında son derece uzman ve deneyimli süt ve bal estetisyenlerinin yanı sıra masaj terapistleri ve stilistlerden oluşan güçlü bir ekip, ürün yelpazesinin gelişimi boyunca büyük destek ve önemli geri bildirimler sağladı.

 

Milk + Honey

 

90'lı yılların sonlarına doğru temiz ve organik yiyecekler yemenin sağlık ve güzellik yönünden yarattığı etkilerin farkına varan Alissa Bayer, bu girişimi aklında şekillendirmeye başladı. İlk ürünler piyasaya sürüldüğünde VOC içermeyen boyalar, lekeler ve yapıştırıcılar gibi yeşil yapı malzemelerini kullanmaya odaklanan Milk + Honey, kendi kaplıcalarında kullandığı ürünlerin doğal ve değiştirilmemiş hallerini ürün haline getirdi.

 

Milk + Honey

 

Milk + Honey ürünleri arasında; kapatıcılar, bronzlaştırıcılar, kozmetikler, yağlar, deodorantlar, el ve tırnak bakım ürünleri, sabunlar, vücut yıkama jelleri ve kuru şampuanlar bulunur. Ana ürünlerinin yanı sıra aynı zamanda pek çok aksesuar ve aparat da sunan Milk + Honey, ürünlerinin satışı için dünyanın dört bir yanındaki bireysel iş birlikçilerle de iş ortaklığı kuruyor. Bu sayede herkes başvuru formunu doldurarak bir Milk + Honey tedarikçisi ve satıcısı olabiliyor.

 

Milk + Honey

 

Dünya çapında 9 salonda bir fiil hizmet veren Milk + Honey, önümüzdeki yıllarda salon sayısını hızla arttırmayı amaçlarken bu süre zarfında bireysel işbirlikçiler ile ürünlerini dünyanın dört bir yanına ulaştırmayı başarmış durumda. Hediye kartı satışı da bulunan Milk + Honey, cilt bakımına önem veren arkadaşlar için harika hediye olanakları da barındırıyor.

 

Milk + Honey

 

Milk + Honey Satın Al

 

Milk + Honey ürünleri sadece kendi websitesinde satılmaktadır. Bu nedenle başka yerde aramayın. Ancak kendi sitesinden de isterseniz Türk kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz. Ancak bildiğiniz gibi bireysel gönderimlerde kargo yasaktır. Ancak Amerikanpaketim olarak tüm gümrük işlemlerinizi kurumsal olarak yaptığımızdan bu konuyu da aşabiliyoruz. İsterseniz Benim İçin Satın Al servisimizi, isterseniz de Kendim Satın Alacağım servisimizi kullanarak Milk + Honey ürünlerine sahip olabilirsiniz.

 

 


Bu blog 27/07/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp