Skippy Peanut Butter

Skippy Peanut Butter

Amerika’nın yerel lezzetlerinden, kahvaltıların vazgeçilmezi Peanut Butter, Skippy ile sofranıza geliyor. Filmlerde, dizilerde gördüğünüz Amerikan snacks ürünlerini satın alın, adresinize teslim edelim.

 

 

Skippy Peanut Butter Hakkında

 

Skippy Peanut Butter, Amerikan menşeili bir fıstık ezmesi markasıdır. Yapay tatlar ve renkler kullanılmadan tamamen doğal bir şekilde üretilen Skippy Peanut Butter, muhteşem bir kremsi tada sahiptir. Ayrıca özelikle de çocuklar için oldukça besleyici besin değerlerine sahiptir. Oda sıcaklığında kolaylıkla muhafaza edilebilir ve her an yemek için hazır haldedir. Daha uzun süreli saklama amacı güdüldüğünde ise soğutularak saklanması tavsiye edilir. Ancak soğutulduğu zaman akışkan ve kolay sürülebilir yapısını kaybettiğini bilmek önemlidir.

 

 

Skippy Peanut Butter, bir ekmeğin üzerinde, tatlının içerisinde veya bir kaba konularak mikrodalga fırında pişirilebilir. Ancak kavanozuyla beraber kesinlikle mikrodalgada pişirilmemelidir. İçeriğinde hiçbir şekilde glüten barındırmaz ve kolesterol içermez. Aynı şekilde trans yağı barındırmaz. Tüm porsiyonlardaki trans yağı oranı porsiyon başına sıfır gramdır. Tüm Skippy fıstık ezmeleri gibi Kosher sertifikasına sahiptir.

 

 

Amerika Birleşik Devletleri menşeili olsa da aynı oranda Çin’de de üretilen ve satılan Skippy Peanut Butter, Çin ve ABD’de en çok satan fıstık ezmesi markası olarak dünya çapında da en çok satan fıstık ezmesi markaları arasında yer alıyor. 14 farklı çeşit fıstık ezmesi üreten Skippy Peanut Butter, aile kavanozu olarak da bilinen yaklaşık 2 kiloluk bir ürün de dahil olmak üzere pek çok farklı boyutta satılmaktadır. 2000 yılının sonlarında Skippy, kavanozların dibine bir çukur ekleyerek standart kavanoz boyutlarını 510 gramdan 460 grama düşürdü.

 

 

Farklı Lezzetler İçin Skippy Peanut Butter

 

Bir fıstık ezmesini tüketmenin pek çok farklı şekli bulunuyor. Skippy Peanut Butter, bu kapsamda tüketime yönelik bazı önemli tavsiyeler de veriyor. Tahıllı fıstık ezmesi çubukları, unsuz fıstık ezmesi keki, fıstık ezmeli çilek ve muz spirali, yulaflı fıstık ezmesi, fıstık ezmeli karnabahar salatası gibi tarifler ön plana çıkıyor. Ayrıca karamelli fıstık ezmesi elmaları, tarçınlı fıstık ezmeli protein topları, kenevir tohumlu fıstık ezmesi barları, fıstık ezmeli çikolata fondü, fıstık ezmeli sandviç, fıstık ezmeli kurabiye, fıstık ezmeli waffle, fıstık ezmeli sıcak çikolata gibi sayılabilecek çok daha fazla tarif ve tüketim önerisi de Skippy Peanut Butter tarafından tariflerle birlikte veriliyor.

 

 

Skippy Peanut Butter Sipariş

 

Skippy Peanut Butter Walmart, Amazon, Costco gibi birçok firmada satılmaktadır. Siz de ister kendi kredi kartınızla satın alıp Kendim Satın Alacağım hizmetimizi kullanabilir, isterseniz de dilediğiniz ürünün linkini bize ileterek Benim için satın al hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Her iki hizmetimizde de tüm gümrük ve kargo işlemleri tarafımızdan yapılacaktır. Aşağıdaki videolarımızdan her iki hizmetimizi de nasıl kullanacağınız detaylarına ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu blog 28/04/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp