Canada Goose

Canada Goose’nin kış giyim ürünlerini satın almak isteyenler için, kargo ve gümrük prosedürlerini tamamlayarak adrese teslim imkânı sunuyoruz. Güvenilir alışverişin adresi Amerikanpaketim hizmetini ve Canada Goose markasını yakından tanımak için sizi yazının devamına yönlendiriyoruz. 

 

 

 

Canada Goose Hakkında

 

Kışlık giyim markalarından biri olan Canada Goose, soğuğa dayanıklı ürün üretiminde oldukça başarılı bir isimdir. 1957’ den bugüne faaliyetlerine devam eden markanın hem kadın hem de erkek giyim ürünleri bulunmaktadır. Soğuk iklim şartlarına sahip olan Kanada ve orada yaşayan insanlara uygun ürünler üretmekle başlayan marka, gerçek hayvan tüylerinden kürk, ceket, yağmurluk, yelek, parka, mont ve paltolar tasarlamaktadır. 

 

 

 

 

Dış giyim ürünlerinin hangi sıcaklıklarda (örneğin -10°C -20°C gibi) koruyabileceği ve ne kadar dayanıklı olduğu bilgileri ürün açıklamalarında belirtilmektedir. Dış giyim ürünlerinin yanı sıra kazak, hırka, eldiven, şapka, atkı, kar pantolonu ve tulum da bulunmaktadır. Ürün yelpazesinde yetişkin ürünlerinin beraberinde bebek ve çocuk giyim de yer almaktadır. Her ürünün en az 2 farklı rengi ve 6 farklı beden çeşidi vardır. 

 

 

Canada Goose

 

 

Canada Goose ürünleri gerçek deriden üretildiği ve özel ürünler olduğu için saklama koşulları ve garanti süreçleri hakkında detaylı bilgilendirme ürün açıklamalarında yer almaktadır. Çocuk giyim için unisex pek çok ürün bulunmaktadır. Vetements, Pendleton, Want Les Essentiels ve Juun.j gibi markalarla iş birlikleri bulunan Canada Goose’nin Limited Edition ürünleri de mevcuttur. Örneğin bel çantası, battaniye ve mum gibi. 

 

 

Canada Goose

 

 

Canada Goose’nin sürdürülebilirlik alanında da çalışmaları bulunmaktadır. Ürünlerin materyallerini ve atıklarını geri dönüştürülebilir şekillerde üretmek için çalışmaları sürmektedir. Bunun yanı sıra özel bir koleksiyon olan “Proje Atığı”, işi olmayan kadınların ve asıl mesleği tasarımcılık olmayan kadınların bir çalışma ortamı sağlandığında oldukça yetenekli birer modacı haline gelerek parka ve kabanlar üretmesiyle oluşmuştur. 

 

 

Canada Goose

 

 

Markanın ürün gönderimlerinde hem standart kargo tipi hem de Express kargo tipi bulunmaktadır. Canada Goose’nin web sitesinde sadece Kanada içerisinde teslimatı mevcuttur. 20-35 $ arası kargo ücretlendirmeleri vardır. 

 

 

Canada Goose

 

Canada Goose Türkiye

 

Canada Goose sadece Kanada bölgesi içinde sipariş aldığı için ürünlerine ulaşmak ve satın almak Amerikanpaketim ile kolaylaşmaktadır. Yurt dışı alışverişlerinde Benim İçin Satın Al ve Kendim Satın Alacağım olmak üzere iki alternatif satın alma opsiyonu bulunmaktadır. Benim İçin Satın Al hizmetinin tek farkı %10 tutarındaki komisyondur. Hizmetlerin tamamı hakkında geniş çaplı bir bilgilendirme için aşağıdaki videoları seyredebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Bu blog 10-11-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...