AHCC Kinoko Platinum

AHCC Kinoko Platinum

Quality of Life firmasının ürettiği, son dönemin en gözde supplementi olan AHCC Kinoko Platinum ürününü inceleyeceğiz bugün. AHCC Kinoko Platinum Türkiye’de bulunmuyor, bu nedenle ya yurtdışındaki tanıdıklara soruluyor ya da getirtilmenin bir yolu aranıyor. Düzenli bir Amerikanpaketim kullanıcısıysanız bazı paragrafları atlayabilirsiniz, çünkü Amerikanpaketim’i deneyimlemiş bir kullanıcı olarak supplement gönderiminin mümkün olduğunu biliyorsunuz. Bu paragraflarımız yeni gelen misafirlerimize yönelik.

 

“ahcc

 

AHCC Kinoko Platinum Nedir?

 

AHCC bağışıklık sistemini güçlendiren, hücre oluşumunu etkileyen bir hibrit mantardır basit bir ifadeyle. Uzun uzadıya medikal terimlerle sizi yorup kafanızı karıştırmak istemiyoruz. Ancak neye yarar, kimler tercih eder, hangi yaş grubuna hitap eder gibi daha basit sorularınızı, bu ürünleri tercih eden ve araştırmalarımız sonucu ortaya çıkan feedbackler üzerinden yorumlayacağız.

 

“ahcc

 

AHCC 1989 yılında hibrit mantarlardan üretilmiştir. Yapılan deneylerle bağışıklık sistemini desteklediği gözlemlenmiş, hücre aktivitelerinde %300-800 arası yükselme, çoğalmalarında %200 büyüme gözlemlenmiştir. Peki bu ne demek. Özellikle kanser gibi bağışıklık sistemini çökerten hastalıklarda en büyük problem hücre yenilenememesi. AHCC Kinoko Platinum ise hem kanser hem de kanser gibi doğrudan bağışıklık sistemine saldıran hastalıklarda, hasta ve hasta yakınlarına umut oldu. Kullanan birçok hastanın olumlu etkiler gördüğü ve devamlılık sağladığı gönderimlerimizden ve birebir görüştüğümüz bazı kullanıcılarımızdan da bize ulaştı. Instagram hesaplarında da bazı kullanıcılarımız memnuniyetlerini paylaştılar.

 

“ahcc

 

Bazı kısa bilgiler vermek gerekirse ; 42-57 yaş arası kanser hastalarında %340 oranında iyileşme, lösemi, göğüs karsikom, servikal karsikom, prostat kanseri gibi hastalıklarda %100-520 arasında iyileşme göstermiştir.

 

AHCC Kinoko Platinum Türkiye?

 

Peki nasıl sipariş verecek, yurtdışından nasıl getirteceksiniz. En güvenilir kaynak amazon’dur. Bu noktada ise iki seçeneğiniz var. İster amazon’dan siz satın alıp bize gönderin ve sizin için gümrük, sevkiyat işlemlerinizi yaparak adresinize teslim edelim. İsterseniz de aşağıda ileteceğimiz ürün linkinden sepetinize ekleyerek siparişinizi verin. Sizin için satın alıp, Türkiye adresinize gönderelim.

 

“ahcc

 

AHCC Kinoko Platinum Fiyat?

 

Ürünün güncel amazon fiyatı 69.95$’dır. Bu fiyata 19$ kargo ücreti, 14$ gümrük vergisi eklenecektir. Kargo ücretimiz 1kg’a kadar 19$ dır. Dolayısıyla 3 şişe almanız durumunda da yine toplam 19$ ödeyerek kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz.

 

“ahcc

 

Amazon dışında başka bir site linki ileterek de satın almamızı talep edebilir ya da siz de başka bir siteden satın alarak bize gönderebilirsiniz.

 

Size Nasıl Ulaşabilirim?

 

AHCC Kinoko Platinum ve diğer tüm ürünler hakkında sorularınız için sayfamızın sol altında bulunan whatsapp ikonundan ya da [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. Daha sağlıklı günler geçirmenizi dileriz, umarız AHCC Kinoko Platinum sizin ya da yakınlarınızın iyileşmesinde yardımcı olacaktır.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 


Bu blog 11/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp