Amerika'dan Alışveriş

Amerika'dan Alışveriş

Amerika'dan alışveriş yapmak sandığınız kadar zor değil. Ne gümrüğü ne kargo fiyatlarını ne de İngilizceyi dert etmenize gerek yok. Amerikanpaketim olarak tüm sorunlarınızın çözümünü yazımızın devamında ileteceğiz.

 

Öncelikler Amerika'dan alışveriş yapılabilir mi, Türkiye’ye kargo olur mu gibi basit bir sorudan başlayalım. Evet Amerika'dan alışveriş yapabilirsiniz, dilerseniz kendi kredi kartınızı kullanabilir, dilerseniz de bizim aracılığımızla satın alabilirsiniz. Türkiye’ye de 5 gün içerisinde getirtebilirsiniz.

 

Amerika'dan alışveriş yaptığımda taksit yapılır mı? Evet yapılır, dilerseniz 12 taksite kadar bölebilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimize danışabilirsiniz.

 

Amerikadan alışveriş yaptığımda kargo fiyatları ne olacak? Amerikanpaketim olarak en uygun fiyatlı Amerika’dan Türkiye’ye kargo gönderimi yapan firmayız. 19$’dan başlayan kargo fiyatlarımızı ücretler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Gümrük işlemleri nasıl olacak, takılacak mı ürünüm, takılırsa ne olacak? Öncelikle ürününüz gümrüğe takılmayacak çünkü tüm işlemleri firmamız tarafından yapılacak. Vergili bir ürünse vergisi ödenecek ve resmi olarak sorunsuz şekilde adresinize teslim edilecek. Bugüne kadar yaşanmamış olsa da eğer takılırsa tüm ödemeniz iade edilecek. Amerika'dan alışveriş yaparken hiçbir sınırınız yoktur. Dilediğiniz her ürünün siparişini verebilirsiniz.

 

Gelelim Amerikadan alışveriş işlemlerinizi nasıl yapacağınıza. Dilediğiniz websitesinden ürünün linki Amerikanpaketim anasayfamızdaki ilgili alana yapıştırarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu aşamalardan sonra satın alma ekibimiz, sizin için ürünü satın alacak ve Türkiye adresinize kargolayacaktır. 

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

Gümrüğe Takılma Riski Yok!

Hemen her yazımızda belirttiğimiz gibi klişeleşmiş `gümrüğe takılır mı` sorusunun cevabını yeniden açıklayalım. Amerikanpaketim’den satın alacağınız hiçbir ürün gümrüğe takılmaz. `Gümrüğe takılma` konusu bazı gümrük yasaklı ürünlerin bireysel gönderimlerinde söz konusudur. Amerikanpaketim olarak tüm siparişlerinizi lisanslı ithalat firmamız ile resmi olarak ithal etmiş olduğumuzdan, aklınıza gelen kozmetikten, destek ürünlerine, endüstriyel ürünlerden, oto parçalarına aklınıza gelen hiçbir ürün takılmaz, işlemleri yapılır ve adresinize teslim edilir.

 

5 İş Gününde Adresinize Teslim Etmeyi Garanti Ediyoruz!

Her ne kadar ortalama teslim süremiz 3 iş günü olsa da, gümrük işlemlerinin yoğunluğu, havayollarında yaşanabilecek aksamalar ile sözünü verebileceğimiz süre 5 iş günü. Amerika’dan getirtmek istediğiniz dilediğiniz ürünü express kargo ile gönderiyor, en hızlı şekilde gümrük işlemlerini gerçekleştiriyor ve 5 iş günü içerisinde teslimatınızı yapmayı garanti ediyoruz.

 

İster Kredi Kartınıza Taksitle, İster Banka Havalesi İle Satın Alabilirsiniz

Siparişlerini isterseniz major kredi kartlarıyla 3 taksite kadar vade farksız, isterseniz de banka havalesi yaparak %3 indirimli satın alabilirsiniz. Amerikanpaketim’e özel yazılımımız sayesinde Türkiye’de ilk defa birden fazla kredi kartı ile de ödeyebilirsiniz. Örneğin 1000 TL değerindeki ödemenizin, 100 TL sini Bonus kartınız ile, 500 TL sini Axess kartınız ile, 400 TL sini Finansbank kartınız ile ödeyebilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 


Bu blog 10/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp