Cuisinart Ürünleri

Artık herkes mutfakta, herkes şef, herkes maharatlı, herkes usta. Ancak ne yazık ki özellikle yurt dışında izlenilen programlar, youtube hesaplarında kullanılan mutfak malzemeleri Türkiye’de yok, ya da çok pahalı. Cuisinart da bu markaların en başında, en çok talep aldığımız mutfak markalarında ilk sıralarda geliyor.

Nedir bu Cuisinart markası. Her youtuber, her şefin kullandığı Cuisinart ürünleri nelerdir, neden bu kadar tercih ediliyor, nasıl sipariş vereceksiniz, tek tek irdeleyelim.Cuisinart, 1971’den beri Amerika’nın iftiharla sunduğu markalarından biri. Hemen her evde bir Cuisinart ürününü muhakkak görebilirsiniz. Ama bıçak, ama dondurma makinesi, ama mikser, ama tost makinesi derken, kimisi markaya obsesif bir şekilde bağımlı iken, kimisi ise kalitesinden ötürü tercih ediyor. Cuisinart ürünlerini Amerika’dan getirteceğiniz için priz farkı olacak tabi ancak merak etmeyen, basit bir dönüştürücü ile kolaylıkla Türkiye’de kullanabilirsiniz.Cuisinart ürünlerini sipariş vermek ise çok kolay, İster Cuisinart’ın kendi sitesinden, isterseniz de amazon gibi department store’lardan birinden siparişinizi verebilirsiniz. Yapmanız gereken ise oldukça basit. Öncelikle Amerikanpaketim.com sitemize ücretsiz olarak üye oluyorsunuz. Ardından size bir Amerika adresi veriyoruz. Bu adresi, sipariş vereceğiniz sitede ödeme yapmadan evvel shipping address alanına giriyorsunuz. Paketinizi ilgili site bize gönderiyor. Paketinizi teslim alıyoruz, kontrollerini yapıyoruz. kargo ve vergi ücret bilgilerini iletiyoruz, ödemenizi yapıyorsunuz ve arkanıza yaslanıp paketinizi bekliyorsunuz. Tüm gümrüm ve sevkiyat işlemlerinizi 6-8 iş günü içerisinde tamamlayarak Türkiye’deki adresinize teslim ediyoruz. Size ise sadece keyfini sürmek kalıyor. Cuisinart siparişlerinizi başka siparişlerinizle de birleştirerek kargo ücretinden tasarruf edebiliyorsunuz.


Aklınıza takılan tüm sorular için sizi whatsapp hattımızda bekliyoruz. Bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Bu blog 13-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...