Net-a-Porter

Net-a-Porter

Haziran 2000'de piyasaya sürülmesinden bu yana Net a Porter, Gucci, Chloe, Balenciaga, Saint Laurent, Isabel Marant, Prada ve Stella McCartney gibi dünyanın en çok tercih edilen tasarımcı markalarından 800'ün üzerinde markaya kadar modayı evinize getiren ve sunan dünyanın önde gelen lüks moda merkezi olarak kendini tanımlıyor. Son zamanlarda saat ikonlarından Cartier ile yaptığı anlaşma ile de adından söz ettiriyor. Net a Porter Türkiye ayağıyla siz de bu ürünlerin tamamını keşfedebilir ve dolabınızın en değerli parçası haline getirebilirsiniz.

 

Yeniliğin öncüsü olan Net a Porter, web siteleri, alışveriş uygulamaları ve Porter dünyası aracılığıyla ürün çeşitliliği ve küresel, çok kanallı bir ekosistem aracılığıyla 6 milyondan fazla aylık bir kitleye ulaşan ve mobil, tablet ve masaüstü genelinde kesintisiz bir alışveriş deneyimi sunan eşsiz bir dünya. Net a Porter ayrıca, 170'den fazla ülkeye hizmet sunmasıyla da gerçek bir marka olduğunu adeta bize kanıtlar gibi.

 

Moda takipçilerinin her daim takibinde bulunan site, lüks markaların en dikkat çeken koleksiyonlarını milyonlarca kadına sunmanın yanında, Net a Porter Türkiye olarak Türk kadınlarının da daha kolay ulaşabileceği algısını yaratıyor. Haftalık olarak sitede yayınlanmaya devam eden Porter Magazine sayesinde de yeni trendlerden uzak kalmadan, sizin moda dünyasında daima dinamik kalmanızı sağlıyor.

 

Net a Porter’dan alışveriş keyfini yaşamanız için hiçbir prosedürle uğraşmanıza gerek yok. Siz ürününüzü beğenin, linkini kopyalayın ve Amerikanpaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırın. Kredi kartına 3 taksit ya da havale ile yapacağınız ödemenizin ardından, satın alma ekibimiz sizin için ürünü temin etsin ve Los Angeles’taki sevkiyat merkezimize sevkini sağlasın. Son olarak kargo bedeli ve vergi tutarı size bildirildikten sonra onayınızın ardından da ürünü size en kısa süre içerisinde kargolasın. Yapmanız gereken işlemleri en aza indirmek için Amerikanpaketim.com olarak en hızlı ve güvenilir hizmet ağıyız.

 

Tüm sorularınız için +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp