Goop Sipariş

Goop Sipariş

Amerikanpaketim ile ilk kez tanıştıysanız, yurt dışından alışveriş yapmayı seviyorsanız, yepyeni bir dünya ile tanışmaya hazır olun. Aklınızdaki tüm klişeleri atın. Likit gelmez, kozmetik gümrükten geçmez, supplement takılır, reçete gerekir gibi sayılabilecek daha birçok kalıbı atın ve bizimle tanışın. Bu ürünlerin tamamını sipariş verebilirsiniz. Özellikle Goop ta göreceğiniz herşeyi, evet istisnasız herşeyi sipariş verebilirsiniz, tüm işlemlerinizi yaparak adresinize teslim edebiliriz. Merakınızın giderilmesi için yazımızın devamını inceleyin.

 

 

Goop Hakkında

 

Goop, Oscar ödüllü dünyaca ünlü Holywood oyuncusu Gwyneth Paltrow’un girişimiyle kurulan bir alternatif sağlık ve yaşam tarzı markasıdır. 2008 yılında haftalık bülten olarak çıkmaya başlayan Goop, kısa bir süre sonra online hizmet veren dev bir markaya dönüştü. Özel bir şirket olmasına rağmen gelirinin ciddi bir bölümünü alternatif tıp içerikli çalışmalara ve vakıflara aktaran Goop, sağlıklı yaşam tavsiyelerinden sağlık yaşam ürünlerine, doğal besinlerden doğal içerikli parfümlere kadar pek çok alanda sunduğu ürün yelpazesiyle sağlıklı bir yaşam tarzı yaratmayı vadediyor.

 

 

Goop’un sunduğu ürünler arasında USDA sertifikalı ve formaldehit içermeyen cilt bakımı ve makyaj ürünleri, sağlıklı fitness programları ve Gwyneth Paltrow’un kişisel stillerine dayanan insan sağlığına uygun olarak üretilmiş pek çok tekstil, giyim eşyası ve ev eşyaları bulunuyor.

 

 

Tüm dünyayı saran New Age akımını benimseyerek bu eksende ürünler sunmasıyla ön plana çıkan Goop, alternatif tıp yöntemleriyle sağlıklı ve genç kalmayı sağlayan öneriler sunmasının yanı sıra içinde geleneksel Asya ilaçları ve doğu felsefelerine ait ürünler de barındırıyor.

 

 

Goop’ta aynı zamanda cinsel sağlık, ebeveynlik tavsiyeleri, detox, farkındalık ve maneviyat için tavsiye ve totemler, sağlıklı yemek tarifleri, çölyak hastaları ve veganlar için özel tarifler, glütensiz yiyecekler ve tarifler bulabilirsiniz. Aynı zamanda Goop’un hikayesini ve işleyişini anlatan bir Netflix yapımı olan The Goop Lab’ı Netflix’te bulmanız mümkün. Özellikle spiritüalizm, astroloji ve new age kavramlarıyla ilgili biriyseniz Goop’a mutlaka göz gezdirmenizde fayda var.

 

 

Özellikle son altı yılda büyüme oranı hızla katlanarak büyüyen şirketin değeri günümüzde 300 milyon doları geçmiş durumda. Goop’un kendine has alternatif yaşam tarzı ve şirket politikasını daha detaylı analiz edebilmek için siteye göz atabilirsiniz.

 

 

Goop’tan Türkiye’ye Kargo

 

Goop’un en güzel özelliklerinden biri Türk kredi kartı kabul etmesi. Dilediğiniz ürünü satın alın, size vereceğimiz Amerika adresine yönlendirin, paketinizi teslim alalım, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yapalım ve adresinize teslim edelim. Goop’tan sipariş verirken sakın çekinmeyin, ister kozmetik, ister supplement, ister likit, ister elektronik, ister giyim, ne dilerseniz sipariş verebilirsiniz. Siz gönlünüzce siparişinizi verin, gerisini bize bırakın. Detaylı işlemleri aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp