Lumakras Kanser İlacı

Kanser tedavisinde Türkiye’de bulamadığınız ya da fahiş fiyatlara satılan ürünleri RSO Oil, Lumakras gibi orijinal olarak, tüm gümrük işlemlerinizi de reçete talep etmeden tamamlayarak adresinize teslim ediyoruz.

 

 

 

Lumakras Hakkında

 

Lumakras, akciğer kanseri hastalığına yönelik kullanılan reçeteli bir ilaç markasıdır. Daha önce sistemik tedavi (tam vücut tedavi) görmüş hastalar için kullanımı uygundur. Bölgesel olarak ilerleyen akciğer kanserinde (NSCLC) Lumakras ilacı önerilmektedir. Onkolojik ilaçlar arasında yer alan Lumakras, çevrimiçi biyomedikal alışveriş sitelerinden ve eczanelerden satın alınabilmektedir.

 

 

 

Akciğer kanseri, akciğerde ihtiyaç duyulandan daha fazla hücre üretilmesi sonucu (kontrolsüz çoğalma) tümör oluşumu olarak açıklanmaktadır. Bu sebeple çok evreli ve zorlu bir kanser türüdür. Kemoterapi, radyoterapi gibi tedavi çeşitleri bulunmaktadır. Bu tedavilerin yanı sıra oral yoldan tüketilen ilaçlarla desteklenmektedir. Lumakras da akciğer kanseri tedavi aşamasında kullanılan ilaçlardan biridir. 

 

Lumakras Kanser İlacı

 

Lumakras günde 1 defa 1 doz olarak kullanılmaktadır. Hastalık tedavisine etki etmeye başladığı gözlemlendiğinde ve iyileşme söz konusu olduğunda doktora danışılarak ilaç azaltılır veya tamamen bırakılır. Doz azaltma veya ilaç bırakma hasta tercihi ile yapılmamalıdır. Doktor önerisi olmadan kullanımı yasaktır. İlaç yutma zorluğu yaşayan hastalar için, suyla karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilir. Her ilacın olduğu gibi akciğer kanseri tedavisi için kullanılan Lumakras’ın da belli başlı yan etkileri bulunmaktadır. Oluşabilecek alerjik reaksiyon ve diğer semptomlar:

  • Uzun süreli kullanımda karaciğer hasarı (hepatotoksisite)
  • İshal
  • Kas / eklem ağrısı
  • Mide bulantısı
  • Halsizlik
  • Öksürük

 

Lumakras Kanser İlacı

 

Lumakras, aynı türevde başka ilaçlar ile birlikte alınacaksa da doktora danışılmalıdır. Kanser hastalığı tedavisinde kullanılan tüm ilaçların dozajları ve etkileri yüksek olduğundan, yan etkilerinin de en az seviyede tutulması için uygun doz tüketimleri olmalıdır. Hastanın tedavi aşamasında iken güç kaybı ve fiziksel yorgunluğu göz önüne alınarak oluşabilecek tüm semptomların bildirilmesi gerekmektedir. Lumakras’ın yüksek etkili tesiri sebebiyle, ilacın süreli bir şekilde bırakılıp, vücut toparlanana ve dinlenene kadar kullanılmadığı durumlara sıklıkla rastlanmaktadır.

 

Lumakras Kanser İlacı

 

Tüm medikal ilaçlarda olduğu gibi Lumakras’ta da unutulan ve atlanan dozlar için, ertesi gün aynı saatinde kullanılmaya devam edilmektedir. İkinci bir kullanım önerilmez. İlaç hastalık seyrine göre yazılır ve görülen tüm yan etkilerde doktora danışılmalıdır. Lumakras’ın suyla birlikte tüketilmesi haricinde, herhangi bir tüketim şekli (yemek ile, gazlı içecekler ile) önerilmez.

 

Lumakras Kanser İlacı

 

Lumakras Satın Al

 

Lumakras kanser ilacını ya da diğer kanser ilaçlarını temin etmek ve teslim almak istiyorsanız, isterseniz aşağıdaki linkten siparişinizi verebilir, isterseniz de Whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz.

 

 

 

 

Bu blog 24-08-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...