Petco

vcil hayvanlarınızın sağlıklı yaşayabilmesi için yeterli imkânınız olmadığını düşünüyorsanız Petco ile tanışın. Petco, her evcil hayvan türü için çeşitli ürünlerin satışını yapan bir marka. Doğrudan Amerika’dan Petco ürünlerini almak ve gümrük sorunu yaşamamak için tercih etmeniz gereken marka ise Amerikanpaketim.

 

 

 

Petco Hakkında

 

1965 yılında kurulmuş olan Petco şirketi, evcil hayvan bakımına dair ihtiyaçlar silsilesine yeni bir bakış açısı getirmiştir. İhtiyaçların yanı sıra ihtiyaç olabilecek her türlü ürün hizmetini sağlamayı amaçlamış olan şirket, evcil hayvan bakımına yeni standartlar getirmiştir de denilebilir. Amerika Birleşik Devletleri, Meksika ve Porto Riko’da 1500’den fazla lokasyonu işleten şirket, diğer ülkelerde de talep görüyor. 

 

 

 

 

Petco’nun bu kadar talep görmesindeki ana etken ürün yelpazesinin çok geniş olması. Bazı kategoriler ve ürünler şöyle sıralanabilir:

  • Köpek: Köpekler için gıdalar; kuru, yaş işlenmiş, tahılsız, taze ve dondurulmuş gibi birçok çeşit. Köpek sağlığı ile ilgili ürünler; vitaminler, takviyeler, sakinleştiriciler, diş bakım ürünleri, ilk yardım ürünleri. Köpekler için diğer malzemeler; giysiler, aksesuarlar, yataklar, yem kapları, kaka torbaları, oyuncaklar ve daha fazlası.
  • Kedi: Kediler için mamalar, çiğnenebilir yiyecekler, kedi nanesi, doğal kedi kumu, giysiler, yataklar, kıl yumağı ilaçları ve köpeklerde bahsi geçen birçok ürünün kediler için olanları.
  • Balık: Dondurulmuş balık yemleri, besleme aksesuarları, canlı bitkiler, akvaryum kumu ve çakıl, floresan aydınlatma, pH düzenleyiciler, akvaryum bakım elemanları ve daha fazlası.
  • Küçük evcil hayvanlar: Temizlik ve koku kontrol teçhizatları, saman ve çim, oyuncaklar, sığınaklar, tasmalar, kafesler ve daha fazlası.
  • Sürüngen: Yüzey ve yatak elemanları, temizlik malzemeleri, dekor ve saklanma yerleri, standlar ve kapaklar.
  • Kuş: Kuş yemleri, kafesler, çöpler, oyun standları, bakım ve banyo elemanları ve daha fazlası.
  • Çiftlik hayvanları: Yemler, at severler için hediyeler, tımar malzemeleri ve daha fazlası.

Görüldüğü üzere Petco ürün yelpazesi çok çok geniş bir alana yayılmış durumda. Yukarıda yer almayan daha birçok ürün türü Petco’da satışa sunulmuş durumda.

 

 

Petco

 

Petco Türkiye

 

Resmî internet adresinde Petco ürünlerini satın almak mümkün. Başka satış sitelerinde de Petco ürünlerinin yer aldığınız görebilirsiniz. Fakat ürün yurtdışından geleceği için olası pek çok sorunla karşılaşabilirsiniz. Biz sizin için bu sorunları tamamen ortadan kaldırıyoruz. Benim için satın al hizmetimiz ile istediğiniz ürünü sizler için satın alıyor ve adresinize ulaştırıyoruz. Kendim satın alacağım hizmetimiz ile de satın alacağınız ürünü sizler için adresinize ulaştırıyoruz. İki durumda da tüm kargo ve gümrük işlemlerini üstleniyoruz. Hizmetlerin kullanımı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 23-08-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...