eBay

eBay

Neresinden başlayalım, nasıl anlatalım ebay’i bilemedik. Derya deniz bir sistem, derya deniz bir ürün grubu ve çok çeşitli alışveriş sistemlerini barındıran dünyanın en büyük websitelerinden biri ebay.com. Nasıl alışveriş yapacaksınız, yöntemleri nelerdir, açık artırma nedir, güvenilir ebay satıcısı nasıl anlaşılır gibi aklınıza gelen gelmeyen her konuya değinmeye çalışacağız. Hadi başlayalım.

eBay

Ebay’den Nasıl Sipariş Verilir

Amerikanpaketim olarak özel yazılımımız sayesinde hem ebay’de satılan ürünleri görüntüleyebiliyoruz, hem linkini eklemiş olduğunuz ürün bilgilerini çekebiliyoruz hem de açık artırmaya anlık katılmanızı sağlayabiliyoruz.

Sipariş verirken 3 adım izlemeniz yeterli ;

1 – Sipariş vermek istediğiniz ürünü beğenerek linkini kopyalayın.

2 – Amerikanpaketim sayfanızda kopyalamış olduğunuz linki yapıştırarak, siparişinizi oluşturun.

3 – Sizin için ürünü satın alalım ve Türkiye adresinize teslim edelim.

Bu kadar basit! Ebay'den nasıl alışveriş yapacağınız videolu anlatımı hemen aşağıda bulabilirsiniz

 

 

 

Ebay’den Hangi Ürünleri Sipariş Verebilirim

Dilediğiniz her ürünü sipariş verebilirsiniz. Yanlış duymadınız, oto parçasından kozmetik ürünlerine, giyimden sporcu gıdalarına, silah aksamlarından hobi ürünlerine, koleksiyon parçalardan bilgisayarlara aklınıza ne geliyorsa. Ebay’den sipariş vermemiz istenen ürünleri görseydiniz, herhangi bir sınırınız olmadığını anlayacaktınız. Instagram hesabımızı takip edebilirseniz, bazı ürünleri orada paylaşıyoruz.

 

 

Ebay’de Güvenilir Satıcı Nasıl Anlaşılır

Seçmiş olduğunuz ürünün sayfasının hemen sol tarafında satıcı profili yer almaktadır. Satıcı profiline girdikten sonra yapılan olumlu ve olumsuz yorumları inceleyebilirsiniz. Ancak endişelenmeyin, ebay alıcıyı korumayı esas alır. Dolayısıyla sipariş vermiş olduğunuz ürün gelmezse ya da herhangi bir deformasyon söz konusu ise ödemenizi iade eder.

 

eBay

 

Ebay’de Açık Artırmaya Katılabilir Miyim?

Evet katılabilirsiniz. Açık artırmaya katılmak için whatsapp hattımız destek alabilirsiniz.

 

eBay

 

Kaç Günde Teslim Alırım

Her satıcının farklı teslimat tarihleri vardır. Genellikle iletilen teslim tarihinin öncesinde teslim ederler. Çünkü olumlu yorum almak çok önemlidir. Bu nedenle satıcılar mümkün olan en kısa sürede teslim etmeye çalışırlar.

 

eBay

 

Komisyon Alıyor Musunuz?

Amerikanpaketim olarak ebay’den yaptıracağınız alışverişlerinizde komisyon almıyoruz ancak banka alıyor. Toplam ürün fiyatına ek olarak %10 banka komisyonu eklenmektedir. Kredi kartı, banka kartınızla tek çekim, banka havalesi ya da coin ile ödeyebilirsiniz. Güvenlik nedeniyle kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

 

Ebay.de, ebay.uk gibi Sitelerden Alışveriş Yapabilir Miyim?

Eğer satıcı Amerika’ya gönderim yapıyorsa her uzantıdan sipariş verebilirsiniz.

 

Alışveriş İpuçları

  • Amerika’dan bir ürün sipariş vermek istiyorsanız ebay’e bakmayı unutmayın. Her zaman daha uygun fiyatlı bir alternatif bulma ihtimaliniz vardır.
  • Fiyatı olması gerekenden %50 ve aşağısında ürünlere itibar etmeyin. Fraud satıcılardır.
  • Çok uygun fiyatlı 20$’a bilgisayar, 10$’a telefon gibi ürünlere itibar etmeyin.
  • Ebay’de sahte ürün satışı yasak değildir. Ancak sahte ürüne orijinal demek yasaktır. Bu nedenle `çok iyi fırsat yakaladım` diye düşünerek hemen sipariş vermeyin, inceleyin ya da bize sorun.
  • Ebay’den farklı satıcılardan ürünler sipariş verebilir ve paketlerinizi birleştirebilirisiniz. Bu sayede kargo ücretinden tasarruf sağlamış olursunuz.

 

eBay

 

Size Nasıl Ulaşırım?

Whatsapp destek hattımızdan, email hattımızdan ya da iletişim formumuzdan bize ulaşabilir, alışveriş danışmanlığı talep edebilir, fiyat teklifi alabilir, şüpheye düştüğünüz bir ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 


Bu blog 07/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp