Aviator Nation

Geleneksel tarzları modern tasarımlarla buluşturan Aviator Nation, California’dan çıkarak dünyaca ünlü bir marka hâline gelmiştir. Türkiye’de şubesi bulunmayan bu markanın ürünlerini, Amerikanpaketim sayesinde doğrudan ABD’den satın alabilirsiniz. Gümrük ve kargo gibi süreçlerde sorun yaşamadan Amerika’dan alışveriş yapabilmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

 

 

 

Aviator Nation Hakkında

 

1970’lerden ilham alan Aviator Nation, dönemin California’sındaki yaşam tarzını yansıtan giyim ürünleri üreten bir markadır. Mükemmel şekilde eskitilmiş kapüşonlular, markanın ikonik ürünleridir. Bu ürünlerin en önemli özelliği ise el yapımı olmasıdır. Dünyaya ilham verme amacıyla yeni tasarımlar üreten Aviator Nation, her kullanıcı kitlesine hitap eder. Kadın, erkek ve çocuk kategorileri mevcuttur. Bu sayede hem hedef kitleyi geniş tutar hem de herkesin aradığını bulmasını mümkün kılar. 

 

 

 

 

Markanın öne çıkan ürünü kapüşonlu modellerdir. Fakat Aviator Nation sadece kapüşonlulardan ibaret değildir. Bunun dışında eşofman, pantolon, dış giyim, şapka gibi onlarca farklı kategoride giyim ürünleri üreten bir markadır. Ayrıca mayo, bikini, şort ve benzeri yüzme kıyafetlerini de sitesinde satışa sunmuştur. Amerika merkezli bir marka olan Aviator Nation markasının mağazaları da Amerika’da bulunur. Fakat marka, internet sitesinden dünyanın pek çok yerine satış yapmaktadır. 

 

 

Aviator Nation

 

 

Aviator Nation, ürün grupları kadar koleksiyonlarıyla da dikkat çeker. Özgün ve göz alıcı tasarımları içeren koleksiyonlar, kullanıcılar tarafından önemli ölçüde beğeni toplamaktadır. 1970’lerin California’sından kopmadan, günümüze uygun kıyafet tasarımlarını koleksiyonlarla birlikte satışa sunar. En popüler koleksiyonların başında “5 Şerit” gelir. Bu koleksiyondaki ürünlerin göğüs bölgesinde, farklı renklere sahip 5 yatay şerit bulunur. Aviator Nation, “Ninja” isimli koleksiyonuyla da geniş bir kitleye ulaşmıştır. Koleksiyonda hoodie ve eşofmanlar yer alır. 

 

 

Aviator Nation

 

 

Marka, unisex ürünleriyle de ulaştığı kitleyi genişletmiştir. “Unisex Crew”, “Unisex Bolt” ve “Unisex Logo” isimli koleksiyonlar, tüm kullanıcılara hitap eder. Pantolon anlayışını değiştiren eşofman altları ise “Kadın Sweatpant” ve “Erkek Sweatpant” koleksiyonları ile raflarda yerini almıştır. Bunlara ek olarak “Denim”, “Kaşmir” ve “Dış Giyim” koleksiyonları da kullanıcılar tarafından çok sevilmektedir. 

 

 

Aviator Nation

 

 

2006 yılında California’nın bohem havasıyla bilinen Venice semtinde kurulan Aviator Nation, ürünleri ve koleksiyonlarına olan ilgi sayesinde tam 17 adet şube açmıştır. Ürünlerinde kaliteyi her zaman üst düzeyde tutan marka; müziğin, sörfün ve topluluk sevgisinin şekillendirdiği bir kültürden geliyor. Tüm şubeleri Amerika’da olan Aviator Nation, dünya çapında bir markaya dönüşmüştür. 

 

 

Aviator Nation

 

Aviator Nation Türkiye Sipariş

 

Amerika’dan Aviator Nation sipariş etmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Amerikanpaketim olarak yeni nesil bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Ürünleri isterseniz siz sipariş edin, isterseniz bağlantısını iletin biz sipariş edelim. “Benim İçin Satın Al” ve “Kendim Satın Alacağım” şeklindeki iki hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Her iki hizmetimizde de Amerika’dan sipariş ettiğiniz Aviator Nation ürünleri gümrükte takılmaz, kargo uzun sürmez ve size ekstra masraflar çıkmaz. Daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki videolara göz atabilir ve WhatsApp hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 26-05-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...