Zippo Çakmak

Zippo, tarihin en popüler çakmak markalarından biridir. Yıllar içinde tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisi kazanmıştır. Zippo çakmaklarını Amerika'dan sipariş etmek istiyorsanız Amerikanpaketim bu işi sizin kolay bir hale getiriyor. Zippo ve Amerikanpaketim hakkında detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 

 

Zippo Hakkında

Zippo tarihi, çalışanlarının hikayesidir. Kurucusu George G. Blaisdell'den, şirketin zengin tarihinde hayati bir rol oynayan birçok Zippo çalışanına, müşterisine ve koleksiyoncusuna kadar herkesin sadakatleri ve bağlılıkları Zippo'yu Amerika'nın en büyük ve en tanınan ikonlarından biri haline getirdi. Tüm dünyada sevilerek kullanılan Zippo, en bilinen markalardan biri haline geldi.

 

 

1 Ağustos 1950'de Zippo, 2517191 numaralı ikinci patentini çıkardı. Zippo çakmağının tasarımı, küçük iyileştirmelerle temelde bugüne kadar aynı kaldı. 50'li yılların ortalarından başlayarak, her Zippo çakmağının altına tarih kodları damgalandı. Orijinal amaç kalite kontrol içindi, ancak kodlar koleksiyoncular için paha biçilmez bir araç haline geldi. 1956'da Zippo, önemli bir dönüm noktası olan Slim çakmağı piyasaya sürdü. Zippo çakmağının biraz daha küçük olan bu versiyonu kadınlara hitap edecek şekilde tasarlanmıştı ve büyük ilgi gördü.

 

Zippo Çakmak

 

Ülkemizde de çok sevilen bir çakmak markası olan Zippo, şık tasarımları, kendine has çakmak açma sesiyle büyük ilgi görüyor. Rüzgarlı havalarda bile kolay kolay sönmeyen yapısı ile günlük kullanımın dışında, kamp gibi yerlerde de çok sıklıkla kullanılıyor. 

 

Zippo Çakmak

 

Aynı zamanda Zippo kullanan insanların, Zippo'yu kendine has şekilde açma stilleri bulunuyor. Bunun için yarışmalar bile düzenleniyor. Sıradan bir şekilde Zippo çakmağın kapağını açmak yerine etkileyici parmak hareketleriyle kapağı açıyorlar. İnternette düzinelerce videosunu bulabileceğiniz Zippo hareketleri, viral olduktan sonra hemen hemen her kullanıcının denediği bir eğlence olmuştur.

 

Zippo Çakmak

 

Tasarım konusunda da oldukça iddiali olan Zippo çakmaları, bunun yanı sıra sınırsız seçeneği ile dilediğiniz Zippo tasarımını kullanabilmeniz için size olanak sağlıyor. İsminizi veya bir fotoğrafı kullanarak kendi zipponuzu yaratabilirsiniz. Dilediğiniz tasarımı sipariş edip ister kendiniz kullanabilir, isterseniz hediye olarak verebilirsiniz.

 

Zippo Çakmak

 

Zippo Türkiye Satın Al

Peki Zippo çakmaklarını Amerika'dan nasıl sipariş vereceksiniz? Cevabınız Amerikanpaketim. Amerika'dan dilediğiniz ürünü hızlı ve kolay bir şekilde kapınıza kadar getiriyoruz. Sitemizi ziyaret ederek tek tuşla Ameirka'dan siparişinizi verebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Zippo ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 02-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...