Isabel Marant Sipariş

Isabel Marant ürünlerini kolay bir şekilde Amerika'dan sipariş verebileceğinizi biliyor musunuz? Amerikanpaketim Amerika'dan siipariş konusunda size bütün kolaylığı sağlıyor. Size sadece hızlı ve güvenli alışverişin tadını çıkarmak kalıyor. Isabel Marant ve Amerikanpaketim hakkında daha fazla bilgiyi yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

 

 

Isabel Marant Hakkında

Isabel Marant, kadın giyim ürünleri sunan bir Fransız moda evidir. 1994 yılında kurulan marka, basit, çok yönlü ve gerçekçi tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Isabel Marant, tüm koleksiyonlarının altında bir felsefe barındırıyor. Kadınların gerçek anlamda kaliteli ve uzun süre kullanabilecekleri kıyafetler sunma misyonuyla hareket eden marka, Beyonce gibi dünya çapındaki ünlüler tarafından tercih ediliyor. Isabel Marant’ı ayıran en büyük özelliği ve başarısı, gündelik olarak giyilebilecek olan kıyafetleri çok yönlülük ve konfordan ödün vermeden son derce şık hale getirmesidir.

 

 

Isabel Marant, tasarımlarını kendi giymeyeceğiniz şeyleri başkalarının giymesini beklemeyin felsefesinden yola çıkarak tasarlamaktadır. Marka koleksiyonları, sıkı ve düz pantolonlar, yumuşak ve yapılandırılmamış gömlekler ve bluzlar, özel ceketler ve paltolar gibi birkaç basit parçaya dayanmaktadır. Kıyafetleri genellikle baskılar, saçaklar, nakışlar, çıtçıtlar veya dantellerle süslenmiştir.

 

Isabel Marant Sipariş

 

Isabel Marant markasının standart kıyafetleri, kullanıcının günlük yaşama rahat bir şekilde karışabilmesine olanak sağlar ve bunu yaparken onu şık göstermekten geri durmaz. Koleksiyonlar asla radikal bir şekilde değişmez. Bu da farklı mevsimlerden parçaları kombinlemeyi oldukça kolaylaştırır. Isabel Marant, bacakları uzatan ve aynı zamanda ayakların küçük görünmesini sağlayan gizli ama yüksek topuklu rahat spor ayakkabı tasarımlarına sahiptir. Bir milyondan fazla satılan bu ayakkabılar, markanın en yaygın trendi haline gelmiştir.

 

Isabel Marant Sipariş

 

Avrupa, Asya ve Amerika da mağazaları bulunan marka, aynı zamanda çok markalı ürünler sunan mağazalarda da yerini alıyor. 1995 yılında ilk koleksiyonunu tanıtan marka, 1995 yılında de la Mode ödülünü kazandı. Ayrıca markaya adını veren tasarımcı Isabel Marant, 1998 yılında Whirlpool ödülünü kazanmış ve 2014 yılında Elle Tasarım Ödüllerinde yılın çağdaş tasarımcısı olarak seçilmiştir.

 

Isabel Marant Sipariş

 

2019 itibariyle, markanın Paris, Roma, New York, Tokyo, Hong Kong, Seul, Los Angeles, Pekin, Madrid, Beyrut ve Londra gibi şehirlerde dünya çapında 13 mağazası bulunuyor. Buna ek olarak 35'ten fazla ülkede çok markalı perakendeci mağazaların çatısı altında da satışlarını sürdürüyor.

 

Isabel Marant Sipariş

 

Isabel Marant Türkiye Satın Al

Dilediğiniz Isabel Marant ürününü Amerikanpaketim sitemizi ziyaret ederek tek tuşla evinize kargolatabilirsiniz. Amerikanpaketim Amerika'dan dilediğiniz ürünü kolay bir şekilde satın almanız için çalışıyor. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Isabel Marant ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bu blog 16-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...