Montecristo Puro

Montecristo Puro

Yurt dışından puro gelmez diyenlere inat, dilediğiniz puro siparişinizi ister Küba purosu olsun, ister Dominik purosu, satın alıp adresinize teslim ediyoruz. Buna Montecristo puroları da dahil.

 

 

Montecristo Puro Hakkında

 

Küba kökenli ve son derece kaliteli bir puro markası olarak kabul edilen Montecristo, dünya çapında en çok tercih edilen lüks puro markalarının başında geliyor. Kalitesinin yanı sıra erişimi ve kullanımı da bir o kadar kolay olan Montecristo, kutu ve tekli olarak da piyasada satılıyor.

 

 

Montecristo purolarının fiyatları oldukça geniş bir yelpazede karşımıza çıkıyor. Pek çok insan için alım gücünü aşabilecek ürünlere sahip olan Montecristo, nispeten daha uygun fiyatlara sahip standart ürünlere de sahiptir. Montecristo puroları aynı zamanda son derece şık ve anlamlı bir hediye de olabilir. Özellikle de iyi bir puro içicisi olan eş, dost ve arkadaşlar için bu muazzam hediye benzersiz bir mutluluk vadedebilir.

 

 

Montecristo oldukça fazla sayıda ürüne sahipti. Bu ürünlerin başlıcaları Gran Piramides, Linea, Edmundo, Open, Aniversario, Especiales, Supremos ve Petit olarak sıralanabilir. Ayrıca markanın ilk piyasaya çıkarttığı serisi de günümüzde hala üretiliyor. No 1 ila No 5 arasında değişen seri, farklı tat ve lezzetlerle günümüzde hala milyonlarca puro kullanıcısı tarafından tercih ediliyor.

 

 

Her puro kendisine has lezzet ve hazlar sunduğu gibi buna karşılık olarak daha farklı fiyatlarla kendisini gösteriyor. Oldukça geniş vitola seçeneklerine sahip Montecristo, genel olarak dolgun ve gövdeli bir puro olmasıyla biliniyor. Standart ürünlerinde 1 ile 2.1 santimetre arasında gövde genişliği seçenekleri sunan Montecristo, boyuta önem veren kullanıcılar için 10,2 santimetreden başlayan puro uzunluğunu 23,5 santimetreye kadar çok sayıda seçenekle taçlandırmış durumda.

 

 

Her markanın kendisine has bir imza ürünü bulunur. Montecristo purolarının No 2 modeli markanın imza ürünü olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. Torpedoya benzemesinin yanı sıra topraksı ve odunsu notalarının çikolatamsı hissiyatıyla dünya üzerindeki en ünlü puro olma unvanını elinde tutan No 2, pek çok puro içicisinin vazgeçilmezidir. 85 yıldan fazla zamandır piyasada yer alan Montecristo, kendine has duruşuyla günümüzde de en önemli puro markaları arasındadır. Son derece seçkin aromaları ve çok sayıda çeşidiyle Montecristo, hemen her seviye puro kullanıcısı için biçilmiş kaftandır.

 

 

Montecristo Puro Sipariş

 

Montecristo purolarını sipariş vereceğiniz birçok websitesi bulabilirsiniz ancak güvenilirlik açısından önereceğimiz internationalcigars ve cigarpage olarak öne çıkmaktadır. Eğer Küba Montecristo purosu arıyorsanız, istediğiniz ürünün resmini, bilgilerini ya da linkini iletirseniz özel networkumuz ile sizin için orijinal Küba purosunu tedarik eder, tüm işlemlerinizi yaparak adresinize teslim edebiliriz.

 

 


Bu blog 04/05/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp