Puff Bar Disposable

Puff Bar, Juul ürünlerinden sonra en çok tercih edilen cihazların başında geliyor. Tek kullanımlık olma özelliğiyle ön plana çıkan Puff Bar, aşağıdaki aromalarıyla hemen herkesin damak tadına hitap ediyor.

 

Puff Bar Aromaları

 

Strawberry Banana

Melon ICE

Tangerine ICE

Menthol (Spearmint)

Banana ICE (Limited Edition)

Lush ICE

Lychee ICE

Mango

O.M.G

Cafe Latte

Peach ICE

Cool Mint

Strawberry

Grape

Blueberry ICE

Pineapple Lemonade

Pink Lemonade

Watermelon

Cucumber

Tobacco

Pomegranate

 

Puff Bar cihazları, herhangi bakıma, şarj etmeye, yeniden doldurmaya ihtiyaç duymuyor. %2 ve %5 lik seçenekleriyle karşınıza çıkan Puff Bar, 1.3 ml likit ile geliyor. 300 den fazla puff özelliği olan Puff Bar ile yaklaşık 1-2 hafta kullanım sağlayabilirsiniz.

 

Kompakt ve hafif tasarımıyla cüzdanınızda bile taşıyabileyeceğiniz Puff Bar’ı adet limitiniz olmadan sipariş verebilirsiniz.

 

İster bireysel, isterseniz toplu olarak sipariş verebilir, adet limitiniz olmadan getirtebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için bize whatsapp hattımızdan yazabilirsiniz.

Bu blog 13-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...