The Real Real Alışveriş

The Real Real’dan gönlünüzce, gümrük işlemleriyle uğraşmadan, kolaylıkla alışveriş yapabileceğinizi söyleseydik ne derdiniz? Detayları makalemizde.

 

 

The Real Real Hakkında

 

The Real Real, ikinci el bir moda perakendecisidir. Şirket hem online hem de mağazacılık konusunda uzmanlaşmış olup, kimliği doğrulanmış lüks giyim, saat, mücevher, ev dekorasyonu ve güzel sanatlar ürünlerinin sevkiyatı için bir pazar yeri sunmaktadır. Çok da uzak olmayan bir geçmişte halka açılan The Real Real, aldığı yatırımları ve karlılığını her geçen gün daha da arttırıyor.

 

 

Bir konsinye şirketinin halka açıldığını görmek yaygın bir durum olmasa da perakende satış endüstrisinin bu niş alanında büyük bir pazar var. The Real Real, iyi ve temiz bir biçimde kullanılmış lüks ürünlere ilgi duyan tüketicilere yönelik satın alma alanları açıyor. The Real Real ayıran en büyük özelliği ise, tüm lüks ürünlerin orijinal olup olmadığını bir eksper yardımıyla doğruluyor olmasıdır.

 

 

Julie Wainright tarafından 2011 yılında kurulan The Real Real, Amerika Birleşik Devletleri menşeili bir firma olup internet sitesi üzerinden tüm dünyaya satış yapmaktadır. The Real Real yalnızca satış değil aynı zamanda iyi kullanılmış lüks ürünlerin alışını da yapıyor. Dünya çapındaki benzer konsinye işletmelerinin sayı çok kısıtlıdır. Ancak çok azı The Real Real ‘ın başarı seviyesine sahiptir. Bu anlamda benzersiz bir şirket olan The Real Real, hem satıcılar (göndericiler) hem de kullanılmış ürünleri satın alarak önemli miktarda tasarruf sağlayan alıcılar için değerli bir hizmet sunma konusunda kaydettiği ilerlemeyle tanınmıştır. 2016 yılında The Real Real, e-ticaret ödülü ile onurlandırılmıştır.        

 

 

The Real Real ‘dedünya çapındaki büyük tasarımcı markalarının çoğunu bulabilirsiniz. Birkin çanta, Chanel, Alaia, Rick Owens, Gucci, Anita Ko, ve daha birçok kült markanın ürünlerini The Real Real ‘densatın almak mümkündür. Moda söz konusu olduğunda, kıyafetlerden çok daha fazlası da var. Ayakkabı, mücevher, saat ve diğer birçok aksesuar yelpazesine sahip olan The Real Real, bazı ev eşyaları ve sanat eserleri de barındırmaktadır. The Real Real aynı zamanda kendi işini kurmak isteyenler için de bir platform sunuyor. The Real Real ile alım satım işlemleri yaparak para kazanan pek çok kişiden bahsetmek mümkün. Hizmetler için ücret alınırken, tasarımcı modası için de kazançlı bir pazar olduğunu ifade etmekte yarar var.

 

 

The Real Real Sipariş

 

The Real Real’den alışveriş yaparken tabii ki bazı kuralları var. 5000$ a kadar olan alışverişlerinizi Türk kredi kartınızla yapabilirsiniz. Dolayısıyla Kendim Satın Alacağım servisimizi kullanabilirsiniz. Amerikanpaketim ile ilk kez tanışıyorsanız, bu servisimizin detaylarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

5000$ üzeri alışverişlerinizde ya da 5000$ altı, bize satın aldırmak istediğiniz alışverişlerinizde Benim için satın al servisimizi de kullanabilirsiniz. Onun da bilgileri hemen aşağıdadır. Paketiniz Amerika sevkiyat merkezimize ulaşması ardından tüm Türkiye kargo ve gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılacaktır. Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Bu blog 26-05-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...