Harman Kardon Ses Sistemi

Harman Kardon ses sistemleri, son dönemlerin en popüler ve siz Amerikanpaketim kullanıcılarımız tarafından en çok sipariş verilen ve en çok sorusu gelen ürün gruplarından biri olarak gözümüze çarptı. Biz de bu gelen sorulara toplu bir cevap olması amacıyla Harman Kardon Onyx Studio serisini ve diğer modellerini tanıtalım, nasıl sipariş verebileceğiniz hakkından bilgi paylaşalım istedik.

 

Harman Kardon’un hızlıca yükselen popülaritesine karşı, Türkiye distribütörü mevcut değil. Bu nedenle de Türkiye fiyatları oldukça yüksek durumda. Tabii ki her markanın olduğu gibi Harman Kardon’un da Çin’den Türkiye’ye gelen `çift yumurta ikizleri` birçok köprü altı yerde mevcut. Ben orijinal Harman Kardon ses sistemi istiyorum, bunun için de uçuk meblağlar ödemek istemiyorum diyenler biraz daha yakınlaşın ve yazımızın devamını okuyun.

 

Harman Kardon aslında bir Samsung teknolojisi ve markası. Gücü de tam olarak buradan geliyor. Giyilebilir teknolojinin tavan yaptığı bu günlerde Samsung ve Apple’ın doyumsuz rekabeti, ses sistemlerinde de kendini gösteriyor. Harman Kardon ise birçok özelliği, zarif tasarımı ve ses kalitesi ile rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor.

 

Çok da fazla uzatmadan, sizleri daha fazla heyecanlandırmadan Harman Kardon ses sistemlerine nasıl sahip olabileceğiniz hakkında bilgi verelim. Amerikanpaketim’i daha evvel kullananlar bu alanı hızlıca geçerek aşağıda sizin için seçtiğimiz ürünlerden sipariş verebilir ve hızlıca sahip olabilirler. Henüz Amerikanpaketim ile tanışmamış olanlar ise, yazımızın buradan sonrası size.

 

Beğendiğiniz Harman Kardon ürününün linkini kopyalayarak Amerikanpaketim anasayfadaki Hemen Al butonu yanındaki kutuya yapıştırıyorsunuz. Sizden istenen ürün özellikleri ve fiyatını giriyorsunuz. Adres bilginiz ardından siparişinizi tamamlıyorsunuz. Satın alma ekibimiz, sizin için, vermiş olduğunuz linkten ürünü satın alıyor ve Los Angeles sevkiyat merkezimize getirtiyor. Kargo ölçümleri yapılması ardından, kargo ücreti tarafınıza iletiliyor ve DING DONG! 5 iş günü içerisinde Harman Kardon ses sisteminiz kapınızda teslim ediliyor. Hiçbir gümrük işlemi ya da ek masraf ile uğraşmıyorsunuz.

 

Siz de okumayı sevmeyenlerden, bana videolu anlatın hiçbir şey anlamadım diyenlerdenseniz, buyrun aşağıdaki videolu anlatımımıza.

 

 

 

 

 

Anlatınlar dışında aklınıza takılan tüm sorular için [email protected] adresimize mail atabilir, +1 424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 09-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...