Harman Kardon Ses Sistemi

Harman Kardon ses sistemleri, son dönemlerin en popüler ve siz Amerikapaketim kullanıcılarımız tarafından en çok sipariş verilen ve en çok sorusu gelen ürün gruplarından biri olarak gözümüze çarptı. Biz de bu gelen sorulara toplu bir cevap olması amacıyla Harman Kardon Onyx Studio serisini ve diğer modellerini tanıtalım, nasıl sipariş verebileceğiniz hakkından bilgi paylaşalım istedik.


Harman Kardon’un hızlıca yükselen popülaritesine karşı, Türkiye distribütörü mevcut değil. Bu nedenle de Türkiye fiyatları oldukça yüksek durumda. Tabii ki her markanın olduğu gibi Harman Kardon’un da Çin’den Türkiye’ye gelen `çift yumurta ikizleri` birçok köprü altı yerde mevcut. Ben orijinal Harman Kardon ses sistemi istiyorum, bunun için de uçuk meblağlar ödemek istemiyorum diyenler biraz daha yakınlaşın ve yazımızın devamını okuyun.

Harman Kardon aslında bir Samsung teknolojisi ve markası. Gücü de tam olarak buradan geliyor. Giyilebilir teknolojinin tavan yaptığı bu günlerde Samsung ve Apple’ın doyumsuz rekabeti, ses sistemlerinde de kendini gösteriyor. Harman Kardon ise birçok özelliği, zarif tasarımı ve ses kalitesi ile rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor.


Çok da fazla uzatmadan, sizleri daha fazla heyecanlandırmadan Harman Kardon ses sistemlerine nasıl sahip olabileceğiniz hakkında bilgi verelim. Amerikapaketim’i daha evvel kullananlar bu alanı hızlıca geçerek aşağıda sizin için seçtiğimiz ürünlerden sipariş verebilir ve hızlıca sahip olabilirler. Henüz Amerikapaketim ile tanışmamış olanlar ise, yazımızın buradan sonrası size.


Beğendiğiniz Harman Kardon ürününün linkini kopyalayarak Amerikapaketim anasayfadaki Hemen Al butonu yanındaki kutuya yapıştırıyorsunuz. Sizden istenen ürün özellikleri ve fiyatını giriyorsunuz. Adres bilginiz ardından siparişinizi tamamlıyorsunuz. Satın alma ekibimiz, sizin için, vermiş olduğunuz linkten ürünü satın alıyor ve Los Angeles sevkiyat merkezimize getirtiyor. Kargo ölçümleri yapılması ardından, kargo ücreti tarafınıza iletiliyor ve DING DONG! 5 iş günü içerisinde Harman Kardon ses sisteminiz kapınızda teslim ediliyor. Hiçbir gümrük işlemi ya da ek masraf ile uğraşmıyorsunuz.


Siz de okumayı sevmeyenlerden, bana videolu anlatın hiçbir şey anlamadım diyenlerdenseniz, buyrun aşağıdaki videolu anlatımımıza.

Anlatınlar dışında aklınıza takılan tüm sorular için destek@amerikapaketim.com adresimize mail atabilir, (0850) 840 04 02 numaralı telefondan bize ulaşabilir ya da +1 424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Harman Kardon Aura Studio 2 Bluetooth Speaker System

$149.99
SATIN AL

Harman Kardon Onyx Studio 4 Wireless Bluetooth Speaker White (New Model)

$169.99
SATIN AL

Harman Kardon Onyx Studio 5 Bluetooth Wireless Speaker (Onyx5) (Blue)

$155.00
SATIN AL

Harman Kardon GO+Play Mini Black GO+Play Portable BT Speaker

$269.38
SATIN AL

Harman Kardon Esquire Mini Black Esquire Mini Speaker

$64.90
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular