Persol

Dünyaca ünlü markaların gözlük camlarının üreticisi olan Persol, markalaşmış bir kimliğe sahiptir. Persol ürünlerini sizin için Amerika’dan satın alabilir ve gümrükle ile ilgili her türlü işlemi sizin adınıza çözüme kavuşturabiliriz. Sorunsuz bir şekilde Amerika’dan ürün satın almak ve ürünün doğrudan adresinize gelmesini sağlamak için yazımızı okumanızı öneririz.

 

 

 

Persol Hakkında

 

Persol, Giuseppe Ratti tarafından kurulmuş bir gözlük markasıdır. Daha sonra Luxottica şirketinin bünyesine girmiştir. Marka, gözlük camı üretme konusundaki iddiası ile ortaya çıkmıştır. Çokça bilinen gözlük markaları olan Dolce&Gabbana, Versace, Armani gibi sektörün en iddialı firmalarının gözlük camlarının üreticiliğini üstlenmiştir. Bu sayede sektörde bir dünya markası haline gelmiştir. Gözlüklerin kenarlarında bulunan gümüş ok amblemleriyle deyim yerindeyse efsaneleşmiştir. 

 

 

 

 

Bunun yanı sıra Persol olarak firmanın en önem verdiği hususlardan birisi de kişilerin yüz şekillerine uygun modeller geliştirilmesidir. Bu bağlamda geliştirilen eşsiz klasik tasarımlar, göze çarpan geometrik açılı yeni dizaynlar, renk skalasını geliştirerek ortaya koyduğu canlandırıcı tonlar, kullanıcıların tüm dikkatini ürünlerin üzerine çeker. Yenilikçi ve zamansız modeller üretiyor olması ise markaya hem kullanıcılar tarafından sevilme hem de büyük markalar ile çalışabilme şansı yaratmıştır.

 

 

Persol

 

 

Bir marka için en mühim konulardan birisi de adının yaptığı iş ile örtüşmelidir. Etimolojik olarak bakılacak olursa firmanın adı; per il sole yani “güneş için” anlamı taşıyor. Güneş gözlükleri için ürettiği camlar, markanın isim anlamını da yansıtıyor. Persol, kemik gözlük olarak adlandırılan modelin popüler hâle gelmesinde önemli rol oynamış bir markadır. Tabii gözlüğün modeli kadar rahatlığı da bir o kadar önemlidir. 

 

 

Persol

 

 

Persol’ın önem verdiği ve karakteristik olarak öne çıkardığı detaylardan biri de rahatlıktır. Gözlük kenarlarının yüzünüzü sıkması hiç de hoş karşılanacak bir durum olmadığı için marka, gözlüklerin normalden çok daha fazla açılmasını sağlayan bir sistem de geliştirmiştir. Bu da kullanıcıların hem şıklığını hem de rahatlığını sağlaması açısından önemli bir noktadır. 

 

 

Persol

 

Persol Satın Al

 

Persol marka ürününüzü isterseniz markanın kendi sitesinden dilerseniz ise farklı alışveriş sitelerinden sipariş edebilirsiniz. Sunduğumuz Benim İçin Satın Al servisini kullanarak alacağınız ürünü bizlere de yönlendirebilirsiniz. Bu hizmetimizde sizin adınıza tüm satın alma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte Kendim Satın Alacağım bölümümüzü kullanarak ürününüzü satın alabilir, yalnızca kargo ve gümrük hizmetinde sizlere yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz. Hizmetlerimizin nasıl çalıştığını öğrenmek için aşağıdaki videolardan yardım alabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 01-06-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...