Süper Kahramanlar Kostümleri

Süper Kahramanlar Kostümleri

Süper kahramanlar kostümleri Türkiye’de yok, hiçbir yerde bulamıyorum, kendi kendime de uyduramam ki bunu, nereden alacağım, nasıl getirteceğim, internette arattığımda hep Amerika websiteleri çıkıyor mu diyorsunuz. Endişelenmeyin! Amerikanpaketim olarak dilediğiniz Süper Kahraman olmanıza yardımcı olacak Süper Kahramanlar kostümlerinden istediğinizi getirtmenize yardımcı olacağız.

 

Süper Kahramanlar denildiğinde hepimizin seçtiği, kendini yakın hissettiği bir süper kahraman vardır. Kimimiz bu süper kahramanın kostümünü giymek için yeterli cesarete sahip olmasa da yakın gemileri, unutun her şeyi, aldırış etmeyin size bakan gözlere ve 1 günlük de olsa hayalinizdeki Süper Kahraman Kostümünü sipariş vererek Spiderman olsun, Superman olun, Superwomen olun, Deadpool olun, Batman olun, olun da olun. Dilerseniz kendi partinizi kendiniz verin, arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirin, isterseniz ailenizle birlikte hoş bir akşam geçirin.

 

 

 

 

Sadece Süper Kahraman olmanız da şart değil Elsa Kostümü alarak, kızınızı bir prensese dönüştürün ve belki de kendi hayallerinizi ona giydirin! İsterseniz bir deniz kızı kostümü alın, isterseniz ailece Incredible Ailesi kostümüne sahip olup, suçlulara korku salın.

 

 

 

 

Peki, kelimeleri fazla uzatmadan sadete gelelim. `Ya tamam anladık, heyecanlandık, istiyoruz, nasıl alacağız onu söyleyin` dediğinizi duyar gibiyiz. Hem aşağıda video ile hem de buradan nasıl sipariş vereceğinizi anlatacağız. Öncelikle dikkat etmeniz gereken en önemli husus, ürünün bedeni. Sıradan bir medium, large, small gibi düşünmeyin her ürünü. Bazı ürünlerdeki açıklamaları dikkatle okuyun. İngilizceniz yoksa da üzülmeyin, Amerika’daki arkadaşınız Amerikanpaketim.com ekibi boşuna mı duruyor! Tüm sorularınızı [email protected] mail hesabımızdan, +1 424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşarak sorabilirsiniz.

 

Önce size aşağıda birkaç web sayfası önerisi yapacağız ve adım adım nasıl satın alacağınızı anlatacağız.

 

1 – Aşağıdaki web sayfalarını gezin, istediğiniz ürünü seçin ve linkini kopyalayın.

 

https://www.halloweencostumes.com/superhero-costumes.html

 

https://www.partycity.com/womens-costumes-superhero

 

https://www.costumesupercenter.com/categories/superheroes-villains

 

https://www.spirithalloween.com/thumbnail/adult/shop-by-character-adult/superheroes/pc/682/c/796/3169.uts

 

https://www.buycostumes.com/categories/superheroes-villains-1

 

Bunlar dışında eBay ya da Amazon’a da göz gezdirebilirsiniz.

 

2 – Kopyaladığınız linki Amerikanpaketim ana sayfadaki Hemen Al kutusu yanına yapıştırın. Ürün özelliklerini yazın ve siparişinizi tamamlayın.

3 – Siparişinizi sizin için satın alalım ve Los Angeles sevkiyat merkezimize geldiğinde yırtığı pırtığı var mı, aksesuarları tam mı diye kontrol ederek kargo ücretini hesaplayarak size bilgi verelim.

4 – Ödemenizi yapmanız ardından 5 iş gününde adresinize teslim edelim.

 

İşte 4 adımda Süper Kahramanlar Kostümü satın almanın sırrı!

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 09/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp