Ivermectin Plus

Sığırlarda görülen çeşitli parazitlerin tedavisi ve kontrolü amacıyla piyasada ismini duyuran Ivermectin Plus’ı Amerika’dan kapınıza hiçbir zahmete katlanmanıza gerek kalmadan getiriyoruz. Ivermectin Plus ve Amerikanpaketim’in hizmetleri hakkında detaylı bilgiler için yazımızın devamına bir göz atmalısınız. 

 

 

 

Ivermectin Plus Hakkında

 

Parazitler, bir diğer adıyla asalaklar canlıların içinde veya üzerlerinde yaşayıp beslenen canlılardır. Büyük baş hayvanların içine veya dışına yerleşen parazitler hayvanların vücutlarından beslenirler. Bu durum paraziti olan hayvanları güçsüz düşürür ve verimlerini azaltır. Sığırlara bulaşabilecek çok çeşitli parazitler bulunur.

 

 

 

 

Ivermectin Plus son derece etkili, enjekte edilebilir formda bulunan bir sığır kurdudur. Sığırlarda görülen ve sağlıklarını etkileyen yetişkin karaciğer parazitleri, akciğer kurtları, yuvarlak kurtlar, kurtçuklar, uyuz akarları ve bitler için güvenilir bir tedavi olarak Ivermectin Plus karşımıza çıkıyor.

 

Ivermectin Plus

 

 

500 ve 1000 mililitrelik enjeksiyonlar halinde piyasada bulunan Ivermectin Plus %1 Ivermektin, %10 Klorsulon, %40 gliserol formal ve %100 propilen glikol içeriyor. Ivermectin parazit önleyici bir bileşen. Klorsulon da hayvan sağlığı için üretilen ürünlerde sıklıkla kullanılıyor. Ivermectin ve Klorsulon enjeksiyonunun enfeksiyonları etkili bir şekilde kontrol ettiği ve 28 gün boyunca yeniden enfekte olmayı önlediği kanıtlanmıştır. 

 

 

Ivermectin Plus

 

 

Ivermectin Plus’ın uygulama dozu 110 LBS vücut ağırlığı başına 1 mililitre olarak belirtiliyor. 110 LBS yaklaşık olarak 50 kilograma tekabül ediyor. Önerilen düzeyde Ivermectin Plus enjeksiyonunun üreme performansı üzerinde hiçbir etkisi olmadığı belirtiliyor. Uygulamanın omuz arkasından subkutan olarak, yani deri altına yapılması gerekiyor. Uygulama zamanlaması da tedavide oldukça önemli. En etkili sonuçlar için topuk sineği mevsiminin bitiminden sonra en kısa sürede uygulanması gerekiyor. 

 

 

Ivermectin Plus

 

 

Ivermectin Plus yalnızca sığır ve süt sığırlarında kullanılabilir. Diğer hayvan türleri ve insanlar için kullanılması sakıncalıdır. Sığırlar dışında kullanılması ciddi yaralanmalara ve ölüme sebebiyet verebilir. İçerisinde yer alan ivermectin maddesinin Covid-19 kapmış insanların tedavisinde kullanılabileceğine dair haberler medyada yerini almıştır ancak Ivermectin Plus’ın bu amaçla insanlarda kullanımı güvenli değildir ve insan kullanımı için onaylanmış bir ürün olarak karşımıza çıkmaz. 

Ivermectin Plus FDA tarafından onaylanmış güvenilir bir ilaçtır. Parazitlerin teşhis, tedavi ve kontrolü için veteriner hekime mutlaka danışmak gerekir. 

 

 

Ivermectin Plus

 

Ivermectin Plus Türkiye Sipariş

 

Ivermectin Plus’a ulaşmak Amerikanpaketim ile son derece kolay ve güvenilir. Hizmetlerimiz arasında “Benim İçin Satın Al” ve “Kendim Satın Alacağım” seçenekleri bulunuyor. İki seçenek arasında, “Benim İçin Satın Al” seçeneğinde banka komisyonu etkeni olduğu için %10’luk bir fiyat farkı bulunuyor. Amerika’dan kargo ve gümrük işlemleriyle uğraşmadan güvenilir şekilde Ivermectin Plus satın almak isterseniz geleceğiniz ilk adres Amerikanpaketim. Nasıl alışveriş yapacağınıza dair detaylara internet sitemiz üzerinden ulaşabilir, WhatsApp destek hattımızdan kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bu blog 03-08-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...