Angostura Bitters

Amerikanpaketim hizmetlerinden yararlanarak Amerika’dan Angostura Bitters ürünlerini satın alabilirsiniz. ABD’den ürün satın alma sürecinde en çok problem gümrükte çıkmaktadır. Fakat Amerikanpaketim olarak müşavirlerimizle süreci yönetiyoruz ve satın aldığınız Angostura Bitters ürünlerinin gümrükte takılma ihtimali kalmıyor. Detaylar için yazıyı okumaya devam edin. 

 

 

 

Angostura Bitters Hakkında

 

Kokteyllerde kullanılan bu formülün tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Angostura Bitters 1824 yılına dayanan köklü geçmişi ile dikkat çekmektedir. Bu köklü formül ilk zamanlarda askerlere ilaç olarak kullanılmaktaydı. İçerisinde türlü bitki özleri bulunan bu formülün ilk kokteyli 1831 yılında yayınlandı. Ve o yıldan itibaren de içeceklere aroma katmak için kullanılmaya başlanmıştır.

 

 

 

 

Angostura Bitters, aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmenizi sağlayan aromatik bir bileşiktir. Keyifli içeceklerin bileşenleri arasında olan bu içecek herkes tarafından da oldukça sevilmektedir. Kendi sınıfında dünyanın en sevilen içecekleri arasındadır. Çikolatalı, portakallı, vanilyalı gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. 

 

 

Angostura Bitters

 

 

İlk başlarda tıbbi bir bileşen olarak kullanılan ve mide rahatsızlıklarını geçirmeyi amaçlamaktadır. Ancak daha sonraları içeceklere tat katmak için kullanılmaya başlanmıştır. Alkollü ya da alkolsüz içecekler için kullanılabilen bu ürün herkes tarafından da oldukça sevilmektedir. Pek çok aroması bulunan bu içeceğin internet sitesinde de birçok kokteyl tarifi verilmektedir. Siz de davetlerinizi renklendirmek, aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Angorstura Bitters kokteyllerinden yararlanabilirsiniz. 

 

 

Angostura Bitters

 

 

Angostura’nın aromatik bileşenleri yalnızca kokteyllerde kullanılmakla kalmıyor. Ayrıca bu bileşenler yemeklere de tat vermek için kullanılabiliyor. Bu aromatik bileşenler kullanıldıkları yiyecek ve içeceklere hoş bir aroma katıyor. Bu bileşenleri kullanmak kullanıcının hayal gücüne göre değişiklik gösteriyor ve her türlü yiyecek ve içeceklerde kullanılabiliyor.

 

 

Angostura Bitters

 

Angostura Bitters Satın Al 

 

Amerika’dan Angostura Bitters satın almak istiyorsanız Amerikanpaketim hizmetlerini tercih edin, alışverişinizi sorunsuzca tamamlayın. Benim İçin Satın Al hizmetimiz doğrultusunda istediğiniz ürünü bize bildirin, sipariş adımından ürünün size ulaşmasına kadar geçen tüm süreçle biz ilgilenelim. Kendim Satın Alacağım seçeneğinde ise sizin sipariş ettiğiniz ürünün takibini yapıyor, gümrükte takılmasını önlüyoruz. Paketlerinizin gümrük işlemleri müşavirlerimiz tarafından yapılıyor ve bu nedenle gümrükte takılma ihtimali tamamen ortadan kalkıyor. İstediğiniz miktarda Angostura Bitter ürününü Amerika’dan getirtebilirsiniz. Üstelik 19 dolardan (1 kg için) başlayan avantajlı kargo ücretleri ile. Buna ek olarak farklı sitelerden verdiğiniz siparişleri de sizin için tek bir pakette birleştirip tek seferde size teslim ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 21-01-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...