Stanley Termos Sipariş

Çadırdan termosa, kıyafetten aksesuarlara kadar dilediğiniz outdoor ürününü sizin için kapınıza kadar teslim ediyoruz. Bugün ise bilmeyenlere Stanley termosu, bilenlere de Stanley termos’u nasıl getirteceğini anlatacağız.

 

 

Stanley Termos Hakkında

 

Stanley markası 100 yılı aşan bir geçmişe sahiptir. Markanın kurucusu William Stanley JR'dır. William Stanley JR, vakumlu yalıtım sistemi ve çeliğin gücünü artırarak bugün severek kullanılan tamamen çelik vakumlu termosu yaratmıştır. Markanın amacı hayatı daha iyi hale getiren çözümler üreterek sektöre liderlik etmektir. Stanley, 2002 yılında PMI Grup tarafından satın alınmıştır.

 

 

 

Stanley termoslarının hepsi paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ürünlerin hiçbiri BPA içermez. Stanley termosları, vakum insulasyon ve çift duvar yalıtım sayesinde sıcak içecekler için ısı kaybetmez özelliği, soğuk içecekler için soğuk tutma özelliği ile diğer termoslardan farklı kılan ürün özelliklerine sahiptir.  Ayrıca sızdırmaz özelliği, gerekli testler yapılarak kanıtlanmıştır.

 

 

 

Stanley markası sadece içecekler için değil yiyeceklerin de sıcak veya soğuk tutma işlevli ürünler geliştirmiştir. Her bir ürünün kendine ait özellikleri bulunmak beraber ihtiyaca göre istenileni karşılamaktadır. Stanley termoslarının çoğunluğun da bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği vardır.

 

 

Stanley termosları, buz takviyesi ile birlikte soğuk tutma özelliğinin zamanını daha da artırır. Ürünler aşınma ve her türlü hava koşullarına dayanıklıdır. Stanley, değişik ihtiyaçlara cevap verebilecek geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bazı termoslar soğuğu daha iyi korurken, bazıları sıcağı daha iyi içinde tutar. Stanley termosları bu iki özelliğe sahiptir. Kullanım kolaylığı sağlar, yapısı paslanmaz çelik olduğu için dayanıklıdır. Temizliği zaman almaz. İstenilen derecede sıcak veya soğuk tutma gibi ihtiyaçları karşılayacak ürünler mevcuttur. Stanley termoslarının, farklı boyutlarda ve özellikte birçok çeşitleri vardır. Vakum yalıtım sayesinde ürünlerin sadece ısısını değil, aynı zamanda tazeliğini de korur.

 

 

Stanley markası dayanıklılığı ile ön plana çıkarken termos ürünleri de portatif yapıla ile ön plandadır. Stanley markası, ürünlerinin vadettikleri özellikleri yerine getireceğinin garantisini vermektedir. Stanley markası, yiyecek ve içeceklerin ısılarını koruma ihtiyaçlarına hizmet etmek için efsanevi teknolojiler yaratmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

Stanley Termos Satın Al

 

Stanley termos birçok farklı websitede satılıyor. İster ebay, ister amazon, ister outdoor ürün satan websiteleri gibi dilediğiniz her yerden sipariş verebilirsiniz. Herhangi bir adet limitiniz de bulunmuyor. İsterseniz şahsınıza sipariş verin, isterseniz toplu getirtip ticaretini yapın, tüm ihtiyaçlarınız için Stanley termos ürünlerinizi sizin için satın alıyor, kontrol ediyor, kargo ve gümrük işlemlerini yapıyor ve kapınıza kadar teslim ediyoruz. Aşağıdaki iki videoda servisimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Aklınıza tüm takılanları ise Whatsapp hattımızdan bize sorabilirsiniz.

 

 

Bu blog 16-02-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...