Anastasia Beverly Hills Makyaj Malzemeleri

Anastasia Beverly Hills Makyaj Malzemeleri

Anastasia Beverly Hills makyaj malzemelerine Türkiye’de nasıl sahip olunur, nereden satın alınır, fiyatları ne kadardır, yurtdışından getirtilir mi, gümrüğe takılır mı gibi tüm sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulacaksınız. Hadi buyrun başlayalım.

 

anastasia beverly hills

 

Anastasia Beverly Hills Gümrüğe Takılır Mı?

 

Sokaktaki çocuğa bile sorsanız `Kozmetik gümrüğe takılır` diyor. Amerikanpaketim ile tanışmış olanlar bu cümlenin doğru olmadığını, bunu yıktığımızı biliyorlar. Peki ya tanımayanlar, işte sözümüz size, kozmetik gümrüğe takılmaz! Yurtdışından dilediğiniz kozmetik ürünü siparişini verebilir adresinizde teslim alabilirsiniz. Burada bir dipnot, kozmetik takılmaz dedik diye, Anastasia Beverly Hills sitesine girip Türkiye adresinize sipariş vermeyin. Bunun da bir yolu var tabii ki.

 

anastasia beverly hills

 

Amerikanpaketim olarak tüm kozmetik gönderilerimizi, lisanslı ithalat firmamız üzerinden yapıyoruz. Kozmetik gümrüğe takılır klişesi aslında doğru ama eksik, bireysel gönderilerde yasaktır kozmetik gönderileri. Amerikanpaketim olarak firma düzeyinde gönderi yaptığımız için güvenli bir şekilde adresinizde teslim alacaksınız Anastasia Beverly Hills ürünlerini.

 

Anastasia Beverly Hills Nasıl Satın Alırım?

 

Bu kısım oldukça basit. Anastasia Beverly Hills sitesine girip, dilediğiniz ürünü satın alıp Amerikanpaketim Santa Monica, California adresine gönderiyorsunuz. Paketinizi teslim alıp, kargo ücretini tarafınıza iletiyoruz. Kargo ödemeniz ardından express kargo ile adresinize teslim ediyoruz.

 

anastasia beverly hills

 

Anastasia Beverly Hills Fiyatları

 

Anastasia Beverly Hills üzerinden satın aldığınız ürünlerin fiyatlarına ek olarak bize iki ödeme yapıyorsunuz. Birincisi kargo ücreti, ikincisi ise gümrük vergisi. Kargo ücreti bireysel bir alışverişte genelde 1 kg’I geçmeyeceği için 19$’dır. Gümrük vergisi ise ürün ücretinin %20’sidir. Örneğin 100$’lık bir Anastasia Beverly Hills kozmetik siparişiniz oldu, gümrük verginiz 20$’dır.

 

anastasia beverly hills

 

Ürünleri Size Atsam Alır Mısınız?

 

Memnuniyetle. Tek yapmanız gereken Anastasia Beverly Hills sitesinden seçeceğiniz ürünlerin linklerini Amerikanpaketim sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturmak. Sonrasında arkanıza yaslanın ve paketinizin teslim olmasını bekleyin.

 

anastasia beverly hills

 

Size Nasıl Ulaşabilirim

 

Kafanız çok karıştıysa, tam olarak anlamadıysanız, yardım istiyorsanız sizin için burada olacağız. İster sayfamızın sol altından whatsapp hattımızdan isterseniz de [email protected] adresimizden bize yazarak Anastasia Beverly Hills makyaj malzemelerine sahip olabilirsiniz.

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 


Bu blog 11/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp