Neato Robot Süpürge

Neato Robot Süpürge

Amerikanpaketim’in yurtdışı alışverişlerini kolaylaştıran hizmetlerini Neato akıllı ev süpürgeleri siparişlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ürünler için vergi, gümrük ve kargo işlemlerini üstlenen hizmetler ile sorunsuz bir teslimat süreci yürütülmektedir. Akıllı süpürgelerin teknik özelliklerini ve hizmet prosedürlerini öğrenmek için.

 

 

 

Neato Hakkında

 

Amerika kökenli bir şirket olan Neato, robotik süpürge ve ekipmanlarının üretici ve satıcı firmasıdır. Birden çok akıllı süpürge alternatifi olan markaya ait ürünlerde, ev/ofis büyüklüğüne göre ve teknik özelliklere göre seçim yapmak mümkündür. Yüksek performanslı ve ultra vakumlu Neato marka akıllı süpürgeler, modellerine göre 100 dakikadan 300 dakikaya kadar çalışma sürelerine sahiptir. 

 

 

 

 

Çok küçük toz ve kir parçalarını bile yakalayabilen ve geniş süpürge hazinesiyle birlikte konforlu bir temizlik sağlayan robot süpürgeler, D8-D9-D10 ürün kodları ile kullanılacak ortama göre farklılaşan nitelikleriyle sunulmaktadır. Eco, turbo ve max çalıştırma modları temizlenecek alanın durumuna göre ayarlanabilir özelliktedir. Geliştirilmiş sessiz çalışma performansıyla gürültüsüz bir süpürge görevi görmektedir. 

 

 

Neato Robot Süpürge

 

 

Robotik Neato süpürgeler bluetooth özelliği sayesinde mobil cihazlarla hızlı ve kolay bağlantı sağlayarak ev haritasına göre karanlık ortamlarda bile yüksek performans göstermektedir. Bunun beraberinde akıllı saatlerle, Amazon Echo ve Alexa ile eşleşme imkânı da sunmaktadır. 

 

 

Neato Robot Süpürge

 

 

Diğer robot süpürgelere kıyasla yuvarlak bir forma sahip olmadığından D şeklindeki tasarımıyla en ulaşılamaz noktaları bile temizleyebilme özelliği bulunmaktadır. Benzer akıllı süpürgelere kıyasla daha geniş fırçası sayesinde daha fazla kir ve tozu daha kısa sürede toplayabilir. Hemen her zeminde rahatlıkla temizlik işlemini uygulayan Neato süpürgelerin, MyNeato isimli mobil uygulamasından uzaktan ayarlanabilen temizlik başlatma seçeneği mevcuttur. 

 

 

Neato Robot Süpürge

 

 

Akıllı ev süpürgelerinin yanı sıra Neato ürünleri arasında şarj istasyonu, filtreler, fırça çeşitleri, akü gibi yan gereçler de satılmaktadır. Özellikle kullanılan alanlarda cihazın tüm köşe ve kenarlara erişebilmesi için ikili yan fırçaları önerilen ekipmanlar arasındadır. Tüm Neato süpürgeleriyle uyumlu olan yan gereçleri talebe göre tercih edilmektedir. 

 

 

Neato Robot Süpürge

 

 

Tüm süpürgeler 1 yıl süre ile garanti kapsamındadır. Neato web sitesinden verilen siparişlerin ilk seferinde %10 indirim uygulanmaktadır. 

 

 

Neato Robot Süpürge

 

Neato Türkiye

 

Neato elektronikleri için yapacağınız alışverişlerde Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al servislerini hazırlayan Amerikanpaketim’den yararlanabilirsiniz. Siparişlerin gümrük işlemleri, vergi ve kargo uygulamalarını sizler için tamamlayan servislerde dilediğiniz Neato ürününün linkini ve teslimat adresini tarafımıza ulaştırmanız ardından satın alma işlemi güvenilir ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Aşağıya eklenmiş olan videolardan servis koşulları ve diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 29/01/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp