Harley Davidson Türkiye Yedek Parça

Harley Davidson Türkiye Yedek Parça

Bugünkü yazımız Harley Davidson tutkunlarına gelsin. Bildiğiniz gibi tüm oto parçalarınızı, motor parçalarınızı sorunsuz şekilde getirttiğiniz sistemimizde bugün Harley Davidson yedek parçalardan bahsediyor olacağız. Ne yazık ki Harley Davidson da birçok niş zevk gibi alıcısı çok olmayan özel bir zevk. Tutkunlarının sayısı ne yazık ki az. Bu da ithalatçılar tarafından kazançlı bir pazar olmadığı için talep görmüyor. Harley Davidson tutkunları ise, yedek parçalarını yurtdışından getirtmeye çalışıyorlar, sonunda da ucu bucağı gelmeyen gümrük masraflarıyla karşılaşıyorlar.

 

Amerikanpaketim olarak Harley Davidson tutkunlarına, kendi deyimleriyle hastalarına müjdemiz var. Zaten hali hazırda Amerikanpaketim kullanan Harleyciler bu paragrafı atlayabilir ancak bilmeyenler motorlarını durdursun, yazımızın en heyecan verici kısmına göz atsın. Evet! Dilediğiniz Harley Davidson yedek parçasını, aksesuarını, giyim ürünlerini herhangi bir gümrük sorunu yaşamadan, en uygun kargo ücretleriyle, ne adet ne de ürün kısıtlamanız olmadan getirtebilirsiniz.

 

Harley Davidson markalı ürünleri ister kendi websitesinden, ister yetkili satıcılarından araştırarak ürün linklerini bize iletebilir ve satın alımlarını yapmamızı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz sadece kargo ve gümrük hizmeti de alabilirsiniz. Birden fazla satın alacağınız Harley Davidson yedek parçalarınızı birleştirerek kargo ücretinde tasarruf yapabilirsiniz.

 

Gümrüğe Takılma Riski Yok!

Hemen her yazımızda belirttiğimiz gibi klişeleşmiş `gümrüğe takılır mı` sorusunun cevabını yeniden açıklayalım. Amerikanpaketim’den satın alacağınız hiçbir ürün gümrüğe takılmaz. `Gümrüğe takılma` konusu bazı gümrük yasaklı ürünlerin bireysel gönderimlerinde söz konusudur. Amerikanpaketim olarak tüm siparişlerinizi lisanslı ithalat firmamız ile resmi olarak ithal etmiş olduğumuzdan, aklınıza gelen kozmetikten, destek ürünlerine, endüstriyel ürünlerden, oto parçalarına aklınıza gelen hiçbir ürün takılmaz, işlemleri yapılır ve adresinize teslim edilir. Harley Davidson giyim ürünlerinde vergi yoktur, yedek parçalarında ise ürün ücreti üzerinden %20’dir. Örneğin 100$ lık bir yedek parka için ödeyeceğiniz gümrük ücreti 20$ dır.

 

5 İş Gününde Adresinize Teslim Etmeyi Garanti Ediyoruz!

Her ne kadar ortalama teslim süremiz 3 iş günü olsa da, gümrük işlemlerinin yoğunluğu, havayollarında yaşanabilecek aksamalar ile sözünü verebileceğimiz süre 5 iş günü. Amerika’dan getirtmek istediğiniz dilediğiniz ürünü express kargo ile gönderiyor, en hızlı şekilde gümrük işlemlerini gerçekleştiriyor ve 5 iş günü içerisinde teslimatınızı yapmayı garanti ediyoruz.

 

15 bini aşkın takipçilerimizden biri olarak siz de sipariş vereceğiniz ürün size ulaştığında instagram hesabınızda paylaşın, bir sonraki siparişinizde kullanmak üzere 3$ ParaPuan kazanın.

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz!

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 


Bu blog 09/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp