Zarbees Ürünleri

Zarbees Ürünleri

Bebeklerinizin en büyük sorunlarından biri olan öksürük, hem sizi hem de bebeğinizi sabaha kadar ayakta tutuyor. Kimyasal çözümlerle de bebeğinizin öksürüğünü durdurmak istemediğiniz için bazı karışımlar yapmayı deniyor ancak çoğu zaman çözüm bulamıyorsunuz. Zarbees ise tamamiyle doğal bir karışım olarak bebeğinizi öksürük, sizin uyku sorununu çözüyor. Detaylar aşağıdaki videomuzda.Zarbees Ürünleri Hakkında?


Zarbees, doktor Zak Zarbock tarafından üretilen, çocuklarınızın sağlık kalitesini doğal yollarla artırmayı amaçlayan FDA onaylı, Amerika’nın pediatristler tarafından en çok önerilen markasıdır. Balın faydalarını ön planda tutarak, buradan yolan çıkan Zarbees, size ve çocuklarınıza kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sunuyor.Türkiye'ye Nasıl Getirteceksiniz?


Bildiğiniz gibi her geçen gün gümrük kanunları değişiyor, yeni kurallar ekleniyor ve zorlaşıyor. Aklınızdaki tüm kalıpları birazdan yıkacağız. Bu soruna kökten bir çözüm getirdik. Birçok ürünün bireysel gönderimlerinde yasaklar vardır. Örneğin Zarbees ürünlerini sipariş verdiğinizde, sipariş verdiğiniz websitesi Türkiye'ye gönderse bile yüksek ihtimalle paketiniz gümrüğe takılır ve alamazsınız ya da fahiş gümrük masrafları talep edilir ve burnunuzdan gelir. Tüm paketlerinizi kurumsal olarak göndererek, tüm olası limitlerinizi ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede kozmetikten sağlık ürünlerine, ilaçlardan vitaminlere, ikinci el oto parçalarından sıfır oto parçalarına, elektronik ürünlerden telefonlara, endüstriyel ürünlerden bataryalara kısacası Zarbees ürünleri de dahil olmak üzere aklınıza gelen her ürünü sipariş verebilir, getirtebilirsiniz.Aklınıza Takılan Sorular ve Cevapları?


Amerikanpaketim sayfamıza ilk kez geldiyseniz, buraya kadar okuduklarınızdan sonra 3 soru kafanızı kurcalayacaktır. Gümrük işlemleri nasıl olacak, ne kadar sürede adresime gelecek, toplam ne kadar ödeyeceğim.Gümrük İşlemleri Nasıl Olacak


Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Amerikanpaketim olarak gönderilerinizi kurumsal olarak yapıyoruz. Yani, sizin paketinizi kendi firmamızla taşıyor, gümrük işlemlerinizi tamamlıyor, Türkiye’deki adresinize reçete, belge, ek masraf gibi taleplerde bulunmadan teslim ediyoruz. Böylece Zarbees ürünlerini rahatlıkla, sanki Türkiye’den alışveriş yapmışcasına teslim alıyorsunuz.Ne Kadar Sürede Teslim Edilecek?


Peki ne kadar sürede gelecek. Paketinizin kargo ve vergi ödemesini yapmanız ardından 3-8 iş günü içerisinde gümrük işlemleriniz de dahil kapınıza teslim edilecek.Toplam Ne Kadar Ödeyeceğim?


En çok gelen ve sona sakladığımız soru ise, toplam herşey dahil ne kadar ödeyeceğim? Bu sorunuzun cevabı da oldukça basit.Ürün masrafı


Ürün masrafınız, ürün için ödenecek toplam tutardır. Zarbees ürününü herhangi bir siteden aldınız. Bu sitenin, bize ulaştırana kadar olan masrafıdır. Örneğin, ürünün sitede gördüğünüz fiyatı 100$, buna haricen 10$ da kargo ücreti istiyor. Bu ürünün masrafı 110$ dır. Artık günümüzde birçok websitesi ücretsiz kargo yaptığından, ürün ücreti dışında bir masrafla karşılaşmanız düşük bir ihtimaldir.Gümrük Vergisi


Gümrük vergisi, Türkiye gümrük müdürlüğüne tarafımızdan, paketiniz için ödenen vergidir. Güncel vergi tarifesi için WhatsApp hattımızdan destek alabilirsiniz. Örneğin sipariş verdiğiniz ürünün vergi tarifesi %20, ürün fiyatı da 100$. Bu durumda, paketinizi Amerika’dan çıkardan 20$ gümrük vergisi talep edilecek, bunun dışında komisyon, ek vergi masrafı, kapıda ek ödeme gibi hiçbir maliyetiniz olmayacaktır.Kargo ücreti


Kargo ücreti paket gönderi ücretinizdir. 1 kg’a kadar olan paketleriniz 19$, sonraki her ek 1 kg için +10$ dır. Detaylı kargo ücretlerini ve kargo hesaplama aracını Kargo Ücretleri sayfamızdan edinebilirsiniz. Dilerseniz farklı sitelerden yapacağınız alışverişlerinizin paketlerini birleştirebilir, kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz.Nasıl Sipariş Vereceğim?


Buraya kadar herşey anlaşıldı, belki başka birkaç sorunuzu da WhatsApp hattımıza sakladınız. Peki Zarbees ürünlerini nasıl sipariş vereceksiniz?Amerikanpaketim olarak iki hizmetimiz var; Benim İçin Satın Al ve Kendim Satın Alacağım. Bu son derece basit iki yöntemi kısaca açıklayalım.


Kendim Satın Alacağım


Zarbees ürünleri için sipariş vermek istediğiniz sayfaya giriyorsunuz. Size vereceğimiz Amerika adresinizle alışverişinizi tamamlıyorsunuz. Paketinizi bize ulaştığında sms ve mail ile sizi bilgilendiriyoruz. Kargo ve vergi ödemenizi yapıyorsunuz. Tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi yaparak paketinizi adresinize teslim ediyoruz. Bu kadar basit.Benim İçin Satın Al


Eğer sizin için satın almamızı istiyorsanız bu da çok basit. Zarbees ürünlerinden sipariş vermek istediğiniz ürünü internette buluyorsunuz. Ürün linkini Amerikanpaketim sayfamıza yapıştırıyor, alışverişınizi tamamlıyorsunuz. Sizin için ürünü satın alıyor Amerika lojistik merkezimize getirtiyoruz. Paketiniz ulaşması ardından gümrük ve kargo ücretlerini iletiyoruz. Ödemeniz ardından tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi tamamlıyor, adresinize teslim ediyoruz.Aklınıza Takılanlar


Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz. Instagram ve facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, her gün yeni bir video eklediğimiz youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz. İlginizi çekebilecek birkaç videomuzu paylaşıyoruz.

Bu blog 13/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp