Amerika'dan iPhone X Almak

Dolar kurundaki hızlı artış sebebiyle Temmuz 2018’de Apple, Türkiye fiyatlarına zam yaptı. Amerika’dan telefon siparişi vermek de her zamankine göre daha avantajlı hale geldi.

Amerikanpaketim olarak hem henüz Türkiye’ye gelmeyen cihazlara sahip olma avantajı hem de fiyat avantajıyla siz, kullanıcılarımızın öncelikli tercihi olmanın gururunu yaşamaya devam ediyoruz. 

 

Nasıl Sipariş Vereceğim?

Amerikanpaketim olarak bildiğiniz üzere iki farklı satın alma sistemimiz var:

 

1-Benim İçin Satın Al

Sipariş vermek istediğiniz ürünün ödemesini bize, dilerseniz 3 taksitle yapabiliyorsunuz. Sizin için ürünü satın alıyor, kargo ve varsa vergi ödemesi ardından kapınıza teslim ediyoruz. Gümrük işlemleri için ek bir ücret ya da belge talep etmiyoruz.

 

2-Kendim Satın Alacağım

Sipariş verdiğiniz ürünü Amerika’daki arkadaşın olan Amerikanpaketim Los Angeles Sevkiyat Merkezi’ne gönderiyorsunuz. Kargo ve varsa vergi ödemesini yapmanız ardından ürünü kapınıza kadar teslim ediyoruz. Gümrük işlemleri için ek bir ücret ya da belge talep etmiyoruz.

Satın Alacağım Telefon Türkiye’de Çalışır Mı?

Burada dikkat etmeniz gereken telefonun ''Sim-free'' olmasıdır. Bu ifade cihazın tüm ülkelerde çalışıyor anlamına gelir.

 

eBay'de satılan ''Sim-free'' iPhone X cihazlarına göz atın!

 

İNCELE

 

Bonus Bilgi:

iPhone X ya da diğer modeller için tek alternatif Apple’ın kendi sitesi değildir. Özellikle eBay’de çok daha uygun fiyatlara hem sıfır, hem de ikinci el temiz telefonlar satın alabilirsiniz. Buradaki kilit kural satıcının ''feedback'idir.'' Olumlu bir yüzdesi olan, yani 100’ün üzerinde feedback'i olan satıcılar, satın alınabilir satıcılardır. 10.000 ve üzeri feedback'i olanlar için ise düşünmeden sipariş verebilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

 

 

 

Bu blog 07-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...