Amerika'dan iPhone X Almak

Amerika'dan iPhone X Almak

Dolar kurundaki hızlı artış sebebiyle Temmuz 2018’de Apple, Türkiye fiyatlarına zam yaptı. Amerika’dan telefon siparişi vermek de her zamankine göre daha avantajlı hale geldi.

 

Amerikanpaketim olarak hem henüz Türkiye’ye gelmeyen cihazlara sahip olma avantajı hem de fiyat avantajıyla siz, kullanıcılarımızın öncelikli tercihi olmanın gururunu yaşamaya devam ediyoruz. Son dönemlerde kullanıcılarımızın sıklıkla tercih ettikleri Google Pixel telefonu yanı sıra sizlerden gelen talep üzerine Apple iPhone ürünlerini de fiyat merceğine aldık.

 

Kısaca Apple Türkiye ve Amerika fiyatlarına göz atalım:

 

  • iPhone X 64 GB : Amerika 999$ - Türkiye 7499 TL
  • iPhone X 256 GB : Amerika 1149$ - Türkiye 8599 TL
  • iPhone 8 : Amerika 699$’dan başlayan fiyatlarla - Türkiye 5199 TL’den başlayan fiyatlarla
  • iPhone 8 Plus : Amerika 799$’dan başlayan fiyatlarla - Türkiye 5899 TL’den başlayan fiyatlarla

Nasıl Sipariş Vereceğim?

Amerikanpaketim olarak bildiğiniz üzere iki farklı satın alma sistemimiz var:

 

1-Benim Adıma Siz Satın Alın

Sipariş vermek istediğiniz ürünün ödemesini bize, dilerseniz 3 taksitle yapabiliyorsunuz. Sizin için ürünü satın alıyor, kargo ve varsa vergi ödemesi ardından kapınıza teslim ediyoruz. Gümrük işlemleri için ek bir ücret ya da belge talep etmiyoruz.

 

2-Kendim Satın Alacağım

Sipariş verdiğiniz ürünü Amerika’daki arkadaşın olan Amerikanpaketim Los Angeles Sevkiyat Merkezi’ne gönderiyorsunuz. Kargo ve varsa vergi ödemesini yapmanız ardından ürünü kapınıza kadar teslim ediyoruz. Gümrük işlemleri için ek bir ücret ya da belge talep etmiyoruz.

Satın Alacağım Telefon Türkiye’de Çalışır Mı?

Burada dikkat etmeniz gereken telefonun ''Sim-free'' olmasıdır. Bu ifade cihazın tüm ülkelerde çalışıyor anlamına gelir.

 

eBay'de satılan ''Sim-free'' iPhone X cihazlarına göz atın!

 

İNCELE

 

 

Bonus Bilgi:

 

iPhone X ya da diğer modeller için tek alternatif Apple’ın kendi sitesi değildir. Özellikle eBay’de çok daha uygun fiyatlara hem sıfır, hem de ikinci el temiz telefonlar satın alabilirsiniz. Buradaki kilit kural satıcının ''feedback'idir.'' Olumlu bir yüzdesi olan, yani 100’ün üzerinde feedback'i olan satıcılar, satın alınabilir satıcılardır. 10.000 ve üzeri feedback'i olanlar için ise düşünmeden sipariş verebilirsiniz.

 

Ürünü satın almadan önce, aşağıdaki görselde sarı ile yuvarlak içine aldığımız alanda yer alan satıcının feedback skorunu inceleyip, kararınızı şekillendirebilirsiniz.

 

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp