Ray-Ban Camera Glasses

Ray-Ban Camera Glasses

Hızlı ve güvenli alışveriş için Ray-Ban Camera Glasses siparişlerinizi Amerikanpaketim servis kanallarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Gümrük, kargo ve vergi işlemlerini üstlenen servislerimizle pratik bir şekilde sipariş oluşturarak yurtdışı alışverişlerinizi keyifli bir biçimde yapabilirsiniz. İçeriğimizde Amerikanpaketim servis detaylarını ve Ray-Ban Camera Glasses ürün tanıtımlarını bulabilirsiniz. 

 

 

 

Ray-Ban Camera Glasses Hakkında

 

1936 yılında kurulan ve günümüzde köklü bir şirket imajıyla gözlük sektöründe faaliyetlerine devam eden Ray-Ban, Amerika merkezli bir markadır. Kaliteli ve uzun ömürlü gözlükler üreten Ray-Ban dünya genelinde sayısız şubesiyle tanınan, global bir firma haline gelmiştir. En çok bilinen ve satın alınan Ray-Ban gözlük koleksiyonları arasında Aviator serisi ve Wayfarer serisi bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Gözlük sektöründe bir inovasyon modeli oluşturularak ortaya çıkarılan Ray-Ban Camera Glasses, sıradan gözlüklerden oldukça farklı özelliklere sahiptir. Bu gözlük modelinde Facebook ile ortak olarak çalışan Ray-Ban, akıllı güneş gözlüğü olarak nitelendirdiği Camera Glasses modellerin piyasaya sürüldüğünü duyurmuştur. 

 

 

Ray-Ban Camera Glasses

 

 

Şarj edilebilir biz gözlük olan Camera Glasses, yalnızca güneş koruması sağlayan sıradan bir gözlük değildir. Ray-Ban Camera Glasses özellikleri arasında şunlar yer alır:

  • Dokunmatik bir kontrol sistemi,
  • Telefon çağrılarının bildirimi,
  • Telefon görüşmesi yapabilme,
  • Müzik dinleme özelliği,
  • Fotoğraf ve video çekme özelliği. 

 

 

Ray-Ban Camera Glasses

 

 

Facebook Asistan sayesinde şarkı dinlerken ses kontrolünü tek bir dokunuş ile telefonu kullanmadan yapma imkanı sağlayan Ray-Ban Camera Glasses, işlevselliği yüksek bir gözlük modelidir. Kare ve yuvarlak kenarlarda bulunan Camera gözlükler, 6 farklı renk seçeneği ile satılmaktadır. 

 

 

Ray-Ban Camera Glasses

 

 

Şık ve kibar tasarımlarıyla dışarıdan bakıldığında klasik bir Rayban gözlüğünü anımsatan Camera Glasses modelleri, gözlük çerçevesinin sol ve sağ üstte bulunan iki adet kamerasıyla farklılık yaratmaktadır. 5 MP kamerası bulunan, yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videolar çekebilen Ray-Ban Camera Glasses’ta reçeteli göz numaraları ve lensler de kullanılabilmektedir. 

 

 

Ray-Ban Camera Glasses

 

 

Mikrofon özelliği de bulunan Camera gözlüklerde aşırı dokunmatik bir yüzey mevcuttur. Bu sayede ses kaliteli ve sorunsuz bir şekilde iletilebilir. Taşınabilir gözlük kutusu aynı zamanda şarj ünitesi olarak kullanılmaktadır. Gözlük çerçeveleri ile şarj edilen Ray-Ban Camera Glasses 379$ üzerinden satılmaktadır. 

 

 

Ray-Ban Camera Glasses

 

Ray-Ban Camera Glasses Türkiye

 

Amerikanpaketim servisleriyle satın alacağınız Ray-Ban markalı ürünlerde, adresinize güvenli bir teslimat süreci sağlayabilirsiniz. Kendim Satın Alacağım servisini kullandığınızda ürünün satın alma işlemini gerçekleştirip ilgili bilgiyi Amerikanpaketim’e sunuyorsunuz. Benim İçin Satın Al servisini kullandığınızda ise talep ettiğiniz ürün linkini Amerikanpaketim’e göndererek alışverişi başlatmış olursunuz. Her iki hizmet kapsamında da gümrük uygulamaları, vergi ödemeleri ve kargo işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Merak ettiğiniz sorular için aşağıdaki videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 27/03/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp