Sparq Life

Sparq Life’in sigara yerine kullanılan nikotinsiz, sağlıklı ve uygun fiyatlı ürünlerini enerji almak veya rahatlamak amaçlı tercih edebilirsiniz. Ürünlere yurt dışından verilmiş olan sipariş aşamasında sizler için tamamladığımız gümrük ve tedarik işlemleri sayesinde hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizin ve Sparq Life’in diğer ayrıntıları için aşağıdaki yazıyı okumaya devam edin. 

 

 

 

Sparq Life Hakkında

 

Sparq Life, nikotin içermeyen, çeşitli vitaminlerden oluşan, farklı aromalarla tasarlanan sigara muadili duman cihazları ve kapsüller üretmektedir. Ürünler laboratuvar ortamında test edilerek hazırlanmaktadır. Kapsüller çilekli ve vanilyalı aromalarla tatlandırılmıştır. Markanın önerdiği başlangıç kitleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda deneme amaçlı tek kullanımlık ürünler de mevcuttur.

 

 

 

 

Sparq Life inhalasyon cihazları küçük boyutları ve pratik kullanımı sayesinde taşınabilir özelliktedir. Cihazın gümüş rengi ve altın rengi olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Sparq Life’in inhalasyon cihazlarına takılan aromalı kapsüller 400 nefese kadar kullanılabilmektedir. Sparq Life’in faydaları arasında konsantrasyon ve odak sağlama, enerji verme, metabolizmayı güçlendirme gibi fonksiyonlar vardır. Kapsüllerin içerisinde bağımlılık yapıcı hiçbir madde bulunmamaktadır.

 

 

Sparq Life

 

 

Cihaz ve kapsüller ayrı olarak satılmaktadır. Dilediğiniz Sparq Life kapsülü, cihazın ahşap olan bölümüne yerleştirerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Duman çekerken yanan LED ışık cihazın doğru çalıştığını göstermektedir. Kapsül bitme seviyesine geldiğinde LED ışık bir süre yanıp söner. Kapsüller bittikten sonra tekrar doldurulamaz. Markaya ait web sitesinde Sparq Life ürünlerin satışında 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Yine web sitesinden alabileceğiniz 25,50 ve 100$ limitleri bulunan hediye çekleri satılmaktadır.

 

 

Sparq Life

 

 

Elektronik sigara mantığındaki inhalasyon cihazları, pil ile çalışmaktadır. Lityum piller tekrar şarj edilebilir özelliktedir. Elektronik sigaralara kıyasla Sparq Life inhalasyonları zararsızdır ve daha minimal bir görünümdedir. Sparq Life ürünleri sigara bırakma aşamasında da tercih edilebilen ürünlerdir. Sigaranın zararlı ve birçok hastalığa sebebiyet veren içerikleri yerine daha sağlıklı ve lezzetli bir duman cihazına sahip olabilirsiniz. 

 

 

Sparq Life

 

 

Web siteleri üzerinden yapılan ilk kayıt ve siparişte %10 indirim uygulanmaktadır. Ayrıca 60$ üzeri alışverişlerde kargo alınmamaktadır. Ürünlerin sadece Amerika ve Kanada’ya gönderimleri bulunmaktadır. Sparq Life markasına ait ürünler yalnızca kendi web sitelerinde satılmaktadır. Sparq ürünleri sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir şekilde üretilmektedir.

 

 

Sparq Life

 

Sparq Life Türkiye

 

Sparq Life inhalasyon cihazlarını ve kapsüllerini Amerikanpaketim ile Kendim Satın Alacağım servisimizi tercih ederek, gümrük ve tedarik işlemlerini risksiz bir şekilde tamamlamak mümkün. Benzer şekilde Benim İçin Satın Al hizmetinden de yararlanabilir, talep ettiğiniz Sparq Life ürününe ait linki bizlere göndererek kısa süre içerisinde kargonuza kavuşabilirsiniz. Benim İçin Satın Al ve Kendim Satın Alacağım başlıklı videolardan diğer detayları inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu blog 25-10-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...