Ami L’accordeon Bag

Ami L’accordeon Bag

Modern tasarımları ile dikkat çeken çanta markalarından biri olan Ami L’accordeon Bag, ürünlerini sizler için tedarik edebilir ve gümrük işlemlerini de sizler adına gerçekleştirerek, adresinize teslim edebiliriz. Tüm bu işlemleri pratik şekilde nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenmek için yazının devamını inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Ami L’accordeon Bag Hakkında

 

Ami Paris’in arkasındaki isim olan Alexandre Mattiussi, Paris’te Duperre Moda Tasarım Okulunda okumuştur. Paris, Milano ve New York arasında seyahat ederek moda evlerinde farklı tarzlarda birçok deneyim edinmiştir. Moda denildiğinde akla gelen bu üç şehirde birçok başarılı tasarıma da imza atan Alexandre Mattiussi, 2011 yılında kendi markasını oluşturmaya karar verdi ve AMI markası bu şekilde doğmuş oldu. 

 

 

 

 

Paris’te yaratılan AMI markası, adeta Paris’in ruhundan ilham olarak erkekler ve kadınlar için şık tasarımlar sunarak hem gündelik hem de özel günlerde kullanılabilecek bir çizgiyi bir arada sunulabilmektedir. AMI adı Fransızcada arkadaş anlamına gelmektedir. AMI markasının adı da Alexandre Mattiussi’nin harflerinden ortaya çıkmaktadır. 

 

 

Ami L’accordeon Bag

 

 

Ami L’accordeon Bag, AMI markasının en dikkat çekici çanta tasarımlarından biri olarak birçok moda editöründen övgü dolu yorumlar almıştır. Pürüzsüz bir deriden yapılmış olan çanta, yanlarındaki köşebentleri ile adından da anlaşılacağı üzere bir akordiyona benzemektedir. İç cepli orta bölmesi ile son derece kullanışlıdır. Ayarlanabilir ve çıkarılabilir deri kayışı ile çapraz askı yaparak ya da elinizde taşıyarak da kullanabilirsiniz. 

 

 

Ami L’accordeon Bag

 

 

Çantanın ön ve iç kısmında kabartma şeklinde AMI Alexandre Mattiussi’nin logosu bulunmaktadır. Çantanın ölçüleri ise 25 x 33 x 16 cm şeklindedir. Çantanın malzemesi ise %100 inek derisinden yapılmıştır. İçerisindeki astar ise %100 polyesterdir. Tasarımı ile son derece dikkat çeken ve şık bir ürün olan Ami L’accordeon Bag ile gözlerin üzerinizde olacağı kombinler yapabilirsiniz. Kaliteli duruşu ve sıra dışı tasarımıyla Ami L’accordeon Bag kombinlerinizin yıldız parçalarından biri olacaktır.

 

 

Ami L’accordeon Bag

 

Ami L’accordeon Bag Satın Al

 

Ami L’accordeon Bag, ürününü dilerseniz AMI markasının kendi sitesinden satın alabilir ya da farklı butik sayfalarından da temin edebilirsiniz. Dilerseniz sizler için sunmuş olduğumuz Satın Al servisimizi kullanarak bu ürünü bizlere de aldırabilirsiniz. Aynı zamanda Kendim Satın Alacağım servisimizle de bu ürünü alabilir ve bizden sadece kargo ile gümrük hizmeti alabilirsiniz. Ami L’accordeon Bag için vereceğiniz siparişlerde iki servisimizden de yararlanabilirsiniz ve her iki servisimizde kargo ile gümrük işlemlerimiz tarafımızca yapılmaktadır. Gümrük işlemlerinizi sizlerin adına gerçekleştirerek, aldığınız ürünün gümrükte takılma riskini ortadan kaldırmaktayız. Servislerimizi nasıl kullanacağımızı detaylı şekilde öğrenmek isterseniz ilgili videoları aşağıda bulabilir ve izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Bu blog 24/05/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp