T.J. Maxx Ürünleri

T.J. Maxx Ürünleri

Moda, giyim ve ev modası gibi pek çok alanda adını duyuran T.J. Maxx, geniş bir ürün yelpazesine sahip takı ve aksesuarlarla ağını süsleyen bir perakende devi diyebiliriz. Amerika’da başlayan yoluna tüm dünyaya açılarak ilerleyen T.J. Maxx, son zamanlarda takı ve aksesuar alanındaki atalarıyla da adından söz ettiriyor.

 

Prens Harry’nin de Avrupa’daki T.J. Maxx zincirlerinden alışveriş yapıyor olması, zincirin daha bilinir ve saygın olarak anılmasını sağlıyor. Hem orta kesime hem de daha üst segmente hitap eden ürün skalasıyla herkesi kendine çekebilen eşsiz bir yapıya sahip. Sadece T.J. Maxx kullanmak için yıllardır tarzını değiştirmeyen ve fiyat konusunu herhangi bir ayırt edici olarak kullanmayan da bir müşteri kitlesine sahip. T.J. Maxx, mücevher, aksesuar ve kadın giyimine odaklanırken, Marshalls aile ve erkek giyimine vurgu yaptı. Şirket ilk kez ancak 14 yıl sonra aynı TV spotlarında iki zincirin bir arada reklamını yaptı.

 

Amerikanpaketim sayesinde siz de istediğiniz ürünleri kolayca temin edebilirsiniz. Üstelik yurt dışından ürün getirmek artık çok daha kolay. Amerikanpaketim.com sayesinde iki yöntemle alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

 ‘Benim Adıma Siz Satın Alın’ diyorsanız; ürününüzü seçin, ürünün linkini kopyalayın ve Amerikanpaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırın. İster kredi kartına 3 taksit, isterseniz havale/eft yoluyla ödemenizi yaptıktan sonra geriye kalan tüm işlemleri ekibimiz sizin yerinize gerçekleştirecek. Satın alma ekibimiz, ürünü sizin için temin edecek ve Los Angeles’taki sevkiyat merkezimize ulaştıracak. İstediğiniz ürün merkeze ulaştıktan sonra kargo bedeli ve varsa vergi tutarı size iletilecek ve onayınızın ardından ürününüz en kısa süre içerisinde size teslim edilmesi için kargoya verilecek. ‘Kendim almak istiyorum’ diyorsanız siteden kendiniz satın alabilir ve Los Angeles adresimize kargolatabilirsiniz. Aynı şekilde kargo ve vergi bedeli size iletilecek ve aynı süreç tamamlanacaktır.

 

Eğer ürünlerle alakalı, sevkiyatlarla alakalı aklınızda sorular varsa, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

 

Sizin için hazırladığımız ürünleri inceleyebilir ve T.J. Maxx dünyasına giriş yapabilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

whatsapp