Tropical Isle Living

Tropical Isle Living

Tropical Isle Living ürün alışverişlerinizde kullanacağınız Amerikanpaketim servisleri yurt dışı sipariş sürecinizi kolaylaştırmaktadır. Güvenli bir satın alma kanalı olan Amerikanpaketim hizmetleriyle gümrük uygulamaları, vergi ödemeleri ve kargo işlemleri tamamlanmaktadır. Tropical Isle Living markasını yakından tanımak ve Amerikanpaketim servislerini keşfetmek için yazıyı incelemeye devam edin.

 

 

 

Tropical Isle Living Hakkında

 

1992 yılında kurulmuş olan Tropical Isle Living saç, vücut ve cilt bakımı için yağlar üretmektedir. Doğal içeriklerle hazırlanan Tropical Isle Living ürünlerinde zararlı maddeler ve dolgu maddeleri bulunmamaktadır. Oldukça uygun fiyatlı bir marka olan Tropical Isle Living, kadınlara yönelik bakım yağlarının satışlarını gerçekleştirmektedir. 

 

 

 

 

Tropical Isle Living bakım yağları tamamen doğaldır ve hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilmektedir. 100’e yakın ürün çeşitliliği bulunan Tropical Isle Living yağlarında en çok kullanılan malzemeler:

  • Biberiye,
  • Yenibahar,
  • Hindistan cevizi yağı,
  • Aloe vera,
  • Lavanta,
  • Avokado, 
  • Çörek otu vb. 

 

 

Tropical Isle Living

 

 

Tüp formunda satılan Tropical Isle Living yağlarında güçsüz ve yıpranmış saçların canlandırılması, kuru vücudun nemlendirilmesi, nemsiz ve cansız görünen ciltlerin daha sağlıklı bir görünüme kavuşması amaçlanmaktadır. Bunların yanı sıra cilt için antioksidan özelliği taşıyan, vücut için kollajen desteği sağlayan ve saçlar için daha sağlıklı uzatan ürünler de bulunmaktadır. 

 

 

Tropical Isle Living

 

 

Yağlarla beraber duş jeli, saç kremi, saç uzatma ürünleri, kaş ve sakal yağları da Tropical Isle Living ürün yelpazesinde bulunan diğer ürünlerdir. Tamamı doğal içeriklerle hazırlanan saç, cilt ve vücut bakım ürünlerinde kaliteli malzemeler ve katkısız bir üretim süreci mevcuttur. Genellikle 60 ml ve 120 ml yağ boyutlarında satılan ürünler kolay bir şekilde taşınabilir ve uzun süreler kullanılabilir. 

 

 

Tropical Isle Living

 

 

Her bir ürün için kullanım şekli, kullanma sıklığı ve ölçüsü bilgi bölümlerinde detaylı olarak açıklanmaktadır. Ürünlerin etkisini düzenli kullanımda hızlı bir şekilde görmek mümkündür.  

 

 

Tropical Isle Living

 

 

Amerika’dan sipariş edilen Tropical Isle Living ürünlerinde 50 $ ve üzeri tüm alışverişler için kargo ücretsizdir. %10 indirim ise ilk üyelik ve siparişlerde Tropical Isle Living müşterilerine tanımlanmaktadır. Markaya ait ürünleri web sitesinin dışında Amazon’da, sağlık marketlerinde ve mağazalarında bulmak mümkündür. 

 

 

Tropical Isle Living

 

Tropical Isle Living Satın Al

 

Satın almak istediğiniz Tropical Isle Living ürünlerini kargo gecikmesi yaşamadan, ürünler gümrüğe takılmadan ve ekstra vergi ödemeleriyle karşı karşıya kalmadan Amerikanpaketim’in birbirinden avantajlı servisleriyle sipariş edebilirsiniz. Benim İçin Satın Al ve Kendim Satın Alacağım olmak üzere iki hizmet kanalıyla birlikte hem gümrük işlemleriniz hem de vergi ödemeleriniz tamamlanmaktadır. Kargolarınızı adresinize güvenilir bir şekilde ulaştıran Amerikanpaketim servislerini aşağıdaki videolarla daha yakından tanıyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 


Bu blog 19/05/2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp