Kaü Immunity Build

Bağışıklık sistemimizin günümüzde ne kadar önemli olduğunu her gün biraz daha iyi anlıyoruz. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirdiğini iddia eden birçok marka varken Kaü Immunity Build lüksü simgeliyor. Amerikanpaketim olarak adresinize kadar teslim ediyoruz.

 

 

Kaü Immunity Build Hakkında

 

Her gün yeni supplement türlerinin ortaya çıktığını ve bu bağlamda gelişmelerin hiç olmadığı kadar hız kazandığını söylemek mümkündür. Esas itibari ile bakıldığında çeşitliliğin bu denli yoğun olması akla her birinin avantajlarının bulunduğu düşüncesini beraberinde getirse de işin özü bu kadar basit değildir. Çünkü her supplement, yani besin takviyesi, asıl amacını tam anlamı ile yansıtamamaktadır. Kaü Immunity Build’in bu denli ön plana çıkmasını sağlayan budur. Çünkü Kaü Immunity Build, vaat ettiklerinin tamamını, hatta çok daha fazlasını yansıtan bir besin takviyesidir.

 

 

Kaü Immunity Build’in tam anlamı ile var olmasını sağlayan Dr. Linda Ellison, tarifin özünü halkın şifacı annelerine borçludur. Çünkü doktor Ellison, tarifi oluştururken halkın şifacı büyük annesinin tariflerinden esinlenmiştir. Ancak söz konusu besin takviyesinin ortaya çıkışının bununla sınırlı olduğunu söylemek haksızlıktır.

 

 

Halkın büyükannelerinden esinlenen Dr. Linda, bunun ile sınırlı kalmamış, gençliği ve güzelliği destekleyerek geliştiren bu tarifi oluşturabilmek için bilim temelli kapsamlı bir araştırma yapmıştır. Yaptığı araştırmalarının tamamını ise laboratuvar testleri ile desteklemiştir. Bu destekleme sonucunda ortaya çıkan ürünün işlevinin şu şekilde ifade edilmesi mümkündür.

 

 

Esas itibari ile vücut hücreleri, doğumdan yirmili yaşların sonuna kadar oldukça uyumlu ve standart bir şekilde üretilmektedir. Bu üretim, son derece işlevsel ve birbiri ile bağlantılıdır. Yani her hücre, bir diğer hücre ile bağlantıdadır. Ancak yaşa ve şartlara bağlı olarak değişmek ve birkaç yıl erken ya da geç meydana gelmek koşulu ile genellikle 30’lu yaşların başlarından itibaren bu standart yapının son bulmaya başladığını söylemek mümkündür. Bu yaştan sonra meydana gelen hücreler, standart olmayan bir yapıya bürünmekte, bunun sonucunda ise birbirleri ile uyum sağlayamamaktadır. Bedenin işlevselliğinin azalmasının ve vücudun hastalığa açık hale gelmesinin temel nedeni ise budur.

 

 

Kaü Immunity Build ise bedenin bu standart dışı hücre üretimini durduran ve buna bağlı olarak daha sağlıklı bir vücut ve cilt elde edilmesini sağlayan aminoasit takviyesidir. Bu aminoasit takviyesinin, Dr. Linda önderliğinde yenilikçi yöntemler kullandığını ve bu sayede gençleştirmenin sağlıklı bir şekilde mümkün kılındığını söylemek mümkündür.

 

 

Kaü Immunity Build Sipariş

 

Kaü Immunity Build şu anda sadece Kaü nün kendi sitesinde satılmaktadır. Keyifli kısmı ise Türk kredi kartınızla satın alabiliyor olmanız. Ancak bildiğiniz gibi supplement ürünlerinin bireysel olarak gümrük işlemi yasak. Bu noktada ise biz devreye giriyor, tüm gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim ediyoruz. Türk kredi kartınızı da kullanabildiğiniz için ister Benim için satın al, isterseniz Kendim satın alacağım servislerimizi kullanabilirsiniz. Her iki servisimizin de birer dakikalık anlatım videolarına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu blog 01-04-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...