Chanel Chance Parfüm

Kim demiş yurt dışından parfüm gelmez diye. Amerikanpaketim olarak tabularınızı yıkmaya devam ediyor ve Chanel Chance parfüm siparişlerinizi gümrük işlemlerinizi de tamamlayarak adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Chanel Chance Parfüm Hakkında

 

Chanel Chance, 2002 yılında Chanek tarafından piyasaya sürülen kadınlar için bir koku serisidir. Coco Mademoiselle, Allure, Chanel de Bleu ve Chanel No. 5 Eau Premiere de dahil olmak üzere 1978'den beri piyasaya sürülen her Chanel kokusunu yaratan Jacques Polge tarafından yaratılmıştır.

 

 

Siyah beyaz veya bej renkte paketlenmiş kare şeklindeki şişelere sahip olan diğer tüm Chanel kokularının aksine, Chanel Chance şişeleri daireseldir ve farklı renklerde paketlenmiştir. Koku hattı; Chance Eau de Toilette, Chance Parfum, Chance Eau de Parfum, Chance Eau Fraiche, Chance Eau Tendre ve Chance Eau Vive'den meydana gelmektedir.

 

 

Chance Eau de Toilette, serideki ilk koku olarak piyasaya çıkmıştır. Üst notaları lime ve pembe biber notaları barındırır. Diğer bazı notaları ise yasemin, sümbül, amber paçuli, beyaz misk ve vetiver şeklinde sıralanabilir. Chanel Chance Parfüm ise serinin genel adı ile aynı ismi taşıyan ve ikinci olarak piyasaya sürülen çeşittir. Üst notaları ambrette, lime, yasemin barındırırken iç notaları ise sümbül, iris, beyaz misk, amber paçuli, taze vetiver ve vanilyadır. Daha sonraki yıllarda da serinin diğer üyeleri piyasaya çıkmıştır.

 

 

Öngörülemeyen, sürekli hareket halinde, beklenmedik bir çiçek kokusu ile Chanel Chance Parfüm, sahibini ve etrafında bulunanları mutluluk ve fantezi kasırgasına sürükler. Chanel Chance Parfüm, bir takımyıldız gibi yaratılmış oldukça özel bir kokudur. Sonsuz bir hareketle açılan bir koku küresi gibi muhteşem bir kompozisyona sahiptir. Bu kürenin kalbinde, belirgin bir şekilde yasemin, iris ve vanilya tarafından ısıtılan duyusal bir denge vardır. Beyaz misk yoğunluğu ile de artan bir gizemli simyaya sahiptir. Kolay uygulama amacıyla doğrudan sprey halinde satılır.

 

 

Son derece zarif bir sunuma sahip olan Chanel Chance Parfüm, kişisel kullanımın yanı sıra özel parfümlere ilgisi olan kadınlar için mükemmel bir hediye olarak da düşülebilir. Online siparişlerde tamamen ücretsiz olarak gönderilen Chanel Chance Parfüm, aynı zaman siparişin tamamı veya bir kısmı için alındığı tarihten itibaren 30 takvim günü içerisinde ücretsiz iade seçeneklerine sahiptir.

 

 

Chanel Chance Parfüm Satın Al

 

Chanel Chance Parfüm siparişlerinizi Amerika’da birçok mağazadan satın alabilirsiniz. Bu nedenle her iki hizmetimizi de - Benim için satın ve Kendim Satın Alacağım – kullanabilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki videolarımıza göz atabilirsiniz.

 

 

Bu blog 28-06-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...