Dove Body Love

Cildinizi seviyor ve korumak istiyorsanız, Dove Body Love el ve vücut losyonu koleksiyonuna göz atmalısınız. Koleksiyondaki ürünlere orijinallik şüphesi yaşamdan uygun fiyatlarla ulaşabilmek için Amerika’dan sipariş verebilirsiniz. Amerikanpaketim olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde Amerika’dan alışveriş yapmak oldukça kolaydır. Yazımızın devamını okuyarak Dove Body Love ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. 

 

 

 

Dove Body Love Hakkında

 

Dove markası 1955 yılında kurulmuş, İngiliz menşeli Unilever şirketine ait kişisel bakım markasıdır. Kurulduğu yıldan itibaren kişisel bakım ürünleri üretimine devam eden marka dünyanın çok sayıda noktasına üretmiş olduğu ürünlerin teslimatını yapar. Ürettiği ürünlerde insan sağlığını önemseyen ve bu konuda gerekli bilimsel araştırmaları yaptıktan sonra ürünlerini oluşturan Dove, insan cildinin sağlıklı olması için çalışmalar yapar formüller üretir ve ürünlerini bu formüllere göre oluşturur. 

 

 

 

 

Markanın yeni ürünlerinden olan Body Love el ve vücut losyonları ise yine cilt sağlığını koruyacak ve cilde bakım yaparak daha canlı bir görünüm oluşturacak şekilde üretilmiştir. Dove markası ürettiği el ve vücut losyonları ile birlikte kuru ciltlerin oluşmasına engel olarak bunun sonucunda oluşacak olan sağlık problemlerini engellemek ister. 

 

 

Dove Body Love

 

 

Dove Body Love, marka tarafından geliştirilen benzersiz Restoring Ceramide Serum ile desteklenmiştir. Ürün formülasyonunda yer alan seramidler, vücut ile birlikte çalışabildiği için oldukça etkilidir. Cildin bariyerini güçlendirme gibi bir etkisi olan ürün, ciltte muhafaza edilen nemin miktarını yüksek tutar. 

 

 

Dove Body Love

 

 

Dove tarafından özenle üretilen bu ürünler insan bedenine duyulan sevginin güçlü bir temsilcisi ve vücut bakımının ödüllendirici bir etkisi şeklindedir. Dove Body Love el ve vücut losyonları koleksiyonu ile birlikte en hoş dokuları ve kokuları birleştirerek serum etkisi ile cilde aşılayan marka, kuru ciltler için kurumayı engellemek adına vücut ile birlikte çalışarak nem oranını arttırmayı amaçlar. 

 

 

Dove Body Love

 

 

Bu gibi özellikleri sayesinde her uygulamada 48 saat boyunca daha pürüzsüz, daha yumuşak, daha sağlıklı bir cilt elde edilmesini sağlar. Tüm bu muhteşem özellikleri sebebiyle cildini kuru hisseden birçok kişinin tercihi olan bu ürünler, cilt kuruluğunu engellemek isteyenler tarafından beğeni toplamaktadır.

 

 

Dove Body Love

 

Dove Body Love Satın Al

 

Amerika’dan Dove Body Love satın almak istiyorsanız, bunun son derece pratik bir yöntemi vardır. Bizimle iletişime geçerek herhangi bir problem yaşamadan Dove Body Love ürünlerine sahip olabilirsiniz. İsterseniz Amerika’da hizmet veren alışveriş sitelerinden ürünü sipariş edip bize yönlendirin, isterseniz de ürünün bağlantısını paylaşın ve sipariş verme işlemini bile sizin yerinize halledelim. Gümrük ile ilgili herhangi bir problem yaşamayacağınızı garanti ettiğimiz hizmetlerimize aşağıdaki videolardan göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 21-06-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...