Baffin Bot

Her aktivite için özel olarak üretilen Baffin Bot ve ayakkabıların yurtdışı siparişlerinde, servislerimizden yararlanarak vergi ve gümrük işlemlerini tamamlayabilir, kargo ve teslimat sürecini hızlandırabilirsiniz. Amerikanpaketim hizmetlerini ve Baffin Bot ve ayakkabıları keşfetmek için makaleyi okumaya devam edin. 

 

 

 

Baffin Bot Hakkında

 

Baffin markası üretimlerine 1979 yılında başlamış olan, Kanada merkezli bir giyim ve ayakkabı firması olarak günümüzde halen hizmet vermeye devam etmektedir. Baffin erkek ve kadın ayakkabı ve giyim modelleri, her mevsim şartlarına uyum sağlayabilecek kalitede üretilmekte ve kullanıcı ihtiyacına yönelik yeni ürün seçeneklerine ev sahipliği yapmaktadır. 

 

 

 

 

Baffin markasının alt kategorilerinde kış sporları, yürüyüş, doğa aktiviteleri ve günlük kullanıma uygun ayakkabılar yer almaktadır. 500’e yakın ürün alternatifinin arasında yoğunlukla botlar, çizmeler ve kar ayakkabıları bulunmaktadır.  Kadın ve erkek botları hem estetik görünümü sahip hem de soğuk hava şartlarına elverişli olarak üretilmektedir.

 

 

Baffin Bot

 

 

Yoğun ve sert geçen kış şartlarına uygun Baffin bot modelleri su geçirmez özelliktedir. Ayakları sıcak tutan iç ayakkabı kaplaması sayesinde yağmur ve karda herhangi bir düşük sıcaklık etki etmez. Ayakkabı içindeki ısıyı korumak için “buharlaştırılmış alüminyum membran” kullanılmaktadır. 

 

 

Baffin Bot

 

 

Baffin bot çeşitlerinde bulunan bir diğer özellik ise ayak formuna uygunluktur. Rahat ve konforlu hissettiren botlar, kalın kar çoraplarıyla bile sıkmadan giyilebilmektedir. Botların alt tabanında taraklı ve kaydırmaz bir katman kullanılmaktadır. 

 

 

Baffin Bot

 

 

Baffin markasına ait botlarda çeşitli renk ve model alternatiflerine yer verilmiştir. Genellikle bot türlerinin dışında çift tokalı kilit bulunmaktadır. Bu sayede ayak botun içerisinde sabit kalır, engebeli arazilerde botun ayaktan çıkması önlenmiş olur. Bazı bot türlerinde ise bağcık tasarımı kullanılmıştır. 

 

 

Baffin Bot

 

 

Uzun ömürlü kullanıma göre üretilen Baffin bot çeşitleri, iç izolasyonun önemi göz önüne alınarak tasarlanmaktadır. Tabanları 2-3 cm arasında olan botların en uzun modeli dizin altında biten modellerdir. Zorlu hava şartlarında test edilerek üretime sokulan Baffin botları tüm beklentileri karşılayan kışlık ayakkabılardır. 

 

 

Baffin Bot

 

 

Baffin’de bahsedilen ürün modellerinin yanı sıra, eldiven, şapka, atkı, boyunluk, kar maskesi gibi yan ürünler de bulunmaktadır. Baffin markasına ait ürünlerde resmî web sitesi üzerinden Amerika ve Kanada sınırları içerisinde gönderim yapılmaktadır. 

 

 

Baffin Bot

 

Baffin Bot Satın Al

 

Satın almak istediğiniz Baffin marka ayakkabı ve botlar için, yurt dışı alışverişlerinde oluşan gümrük uygulamalarını ve vergi ödemelerini Amerikanpaketim servisleriyle güvenilir bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Teslimat adresinizin tarafımıza ulaştırılması ve ödeme işlemlerinin tamamlanması halinde satın alma süreci başlatılarak konforlu bir alışveriş deneyimi sağlanmaktadır. Kendim Satın Alacağım ve Benim İçin Satın Al servislerinden size uygun olanı seçerek Amerikanpaketim’in kolaylık sunan alışveriş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Aşağıya eklenmiş videoları seyrederek süreç hakkındaki bilgilendirmelere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 07-03-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...