Arena Yüzücü Ürünleri

Arena yüzücü ürünleri her ne kadar Türkiye’de sınırlı sayıda bulunsa da, hem yüzme sporu ile ilgilenen sporcular hem de Arena Türkiye’de sunulan ürünleriyle yetinmek istemeyenlere bir başka kapı daha açıyoruz. Dilediğiniz Arena ürününü nasıl kolaylıkla satın alabileceğiniz öğrenmek istiyorsanız, sizi bir adım öne alalım.

 

arena

 

Malum, Türkiye’de tek spor futboldur! Bu nedenle diğer birçok branş kenara atılır. Sadece o sporun camiası birbirini tanır, ne kimse onları tanır ne de onlar kimseyi. Pazar dar olduğu için sponsor bulmak da zordur, istenilen malzemeyi bulmak da. Her ne kadar dünya küçüldü, artık herşeye erişim var denilse de, bu sefer de ya fiyatlar uçar, ya süreler uzar.

 

Bu iki soruna da çözüm olarak Amerikanpaketim, siz bu yazıyı okuduğunuz sıralarda 4. Yılını kutlayarak (2015’ten beri) kuruldu. Daha uygun fiyata, gümrük sorunu yaşamadan, en hızlı şekilde dilediğiniz Arena ya da bir başka spor malzemesini getirtebilirsiniz. Sadete gel sadete, nasıl olacak bu iş dediğinizi duyar gibiyiz. Hadi başlayalım…

 

arena

 

Arena Nasıl Satın Alırım?

 

Arena’nın ister kendi websitesinden isterseniz ebay ya da muadil websitelerinden satın alma istediğiniz Arena ürünü ya da ürünlerini Amerikanpaketim sepetinize atıp, satın alma işleminizi tamamlayın. Sonrası satın alma ve sevkiyat ekiplerimizde. Express kargo ile Türkiye’deki adresinize teslim edelim.

 

arena

 

Arena Fiyatları

 

Satın almış olduğunuz Arena ürünlerine haricen kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir. Ortalama bir kişinin satın alacağı gözlük, mayo, bone gibi bir üçlü için 19$ kargo ücreti olacaktır. Kargo ücretlerimiz 1kg’a kadar olan paketlerde 19$, sonrasında artan her 1 kg için +19$’dır. Bu tip ürünlerde 4 parçaya kadar vergi yoktur. Eğer 8 parça ürün alırsanız, bunu ikiye böler o şekilde göndeririz. Arena mayo, gözlük, ekipman, teknolojik ürünler buna dahildir.

 

arena

 

Kaç Günde Teslim Olur

 

Sevkiyat merkezimize ulaşan siparişleriniz express kargo ile 5 günde kapınıza teslim edilecektir.

 

arena

 

Arena Dışında Bir Ürün İsteyebilir Miyim?

 

Tabii ki. Dilediğiniz markadan ya da websitesinden, dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Başka sitelerden sipariş vererek, paketlerinizi birleştirebilir ve kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz.

 

Aklınıza takılan tüm sorular için bize her daim ulaşabilirsiniz. Memnuniyetle cevap  vermek için sizi bekliyoruz.

 

Whatsapp destek hattı : Sayfamızın sol altındaki ikondan

 

E-posta hattı : [email protected]

 

 

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 11-01-2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...