Mother Denim

Mother Denim

Mother Denim, kurulduğu günlerde yalnızca kot üretimi yapmaktaydı. Yıllar içerisinde üretim yelpazesini kot ürünlerinden çok daha fazlasına çıkardı. Şimdilerde çok çeşitli giyim ve aksesuar ürünleri ile dünya pazarına yayılmış olan Mother Denim ürünlerini Türkiye’de de satın alabilirsiniz. Satın alma süreci boyunca kargo ve gümrük işlemlerinizi ise biz üstleniyoruz. Detaylar yazının devamında.

 

 

 

Mother Denim Hakkında

 

Diğer markalara göre en çok göze çarpan tarafı kuşkusuz ismi. Mother Denim 2010 yılında Lela Becker ve Tim Kaeding tarafından kurulmuştu. Amaçları farklı bir şey yapmaktı ve bunu yaparken markanın adıyla başladılar. Mother ismini iki yönlü olarak değerlendiriyorlar. Bu yönlerden bir tanesi elbette koşulsuz sevgi ve yumuşaklık, diğeri ise küfür çağrışımı. Bu iki yönüyle markanın sert ve yumuşağın, sevgi ve isyanın bir birleşimi olarak düşünüyorlar. 

 

 

 

 

Kot ile başlayan tasarım yolculuğu Mother markasında spor giyim, dış giyim ve aksesuarlara da kısa süre içerisinde yayıldı. Özgürlüğü, eğlenceyi ve kendini çok da ciddiye almamayı ilke edinen marka bugün onlarca ülkeye yeni bir tarz sunuyor.

 

 

Mother Denim

 

 

Marka sürekli olarak yoğun bir çalışma yürütüyor. Ağustos 2022’de sonbahar 2022 koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyonlar 2018 yılından bu yana yukarıda bahsi geçen çeşitli ürünlerin her birini barındırıyor. Bu yönüyle Mother tarzı her cinsiyete, her mevsime ve her zevke göre şekilleniyor. 

Mother Denim ürünlerinin kategori olarak dağılımı ise:

  • Kot: Sıska, düz, geniş bacak, rahat, uzun, yüksek katlı. Markanın çıkış noktası kot olduğu için kot her zaman ayrıcalıklı bir noktada bulunuyor ve sayısız çeşidiyle her zevke hitap ediyor.
  • Giyim: Elbise, ceket, tulum, pantolon, şort, gömlek, etek, kazak, eşofman, kazak, tişört.
  • Aksesuarlar: Çanta, cüzdan, maske, atkı, şapka, ayakkabı, sandalet, çorap, dantel.

Görüldüğü gibi markanın ürün gamı son derece geniş.

 

 

Mother Denim

 

Mother Denim Sipariş

 

Mother Denim ürünlerini markanın İngilizce resmî web sitesinden satın alabilirsiniz. Bazı department store’lar da Mother Denim ürünlerinin satışını sağlıyor. Hangi şekilde satın aldığınızın önemi olmaksızın Amerikan paketim olarak biz ürünü sizlere tüm kargo ve gümrük işlemlerini sorunsuz şekilde hallederek ulaştırıyoruz. Bunun için iki farklı hizmet sunuyoruz. Benim için satın al hizmeti ile seçtiğinizi ürünü sizler için satın alıyor, Türkiye adresinize kadar teslim garantisi sunuyoruz. Kendim satın alacağım hizmeti ile ise satın alacağınız ürünü kargo ve gümrük işlemlerini hallederek Türkiye adresinize sorunsuz ulaştırıyoruz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınıza dair bilgi videoları aşağıdadır.

 

 

 

 

 

whatsapp