Chanel J12 Diamond Tourbillon

Chanel markası deyince akla ilk olarak markayla özdeşleşmiş sıradışı tasarımlarıyla insanları oldukça cezbeden aksesuar ürünleri ve ilk kullanımdan itibaren kişiye inanılmaz deneyimler sunan cilt bakım ürünleri gelir. Bu benzersiz ürünlere sahip olmak için en avantajlı yol ürünleri Amerika üzerinden temin etmektir. Bu sırada da devreye Amerikanpaketim girer. Amerikanpaketim, satın aldığınız ürünlerin gümrükten sorunsuz bir şekilde geçerek elinize ulaşmasını sağlar. Detaylar yazının devamındadır.

 

 

 

Chanel J12 Diamond Tourbillon Hakkında

 

Chanel markası, Gabrielle Chanel tarafından ilk butiğini 1913 yılında Deauville’de açtı. Gabrielle, daha önceleri erkek iç çamaşırı olarak kullanılan bir malzemeyi spor giyim ürünü olarak kadınların bedenlerine yönelik tasarladı. Chanel, bu hamlesiyle modada devrim yarattı. Yarattığı bu etki, günümüze değin katlanarak arttı ve markanın bugünkü halini almasını sağladı.

 

 

 

 

Chanel markası bünyesinde bulundurduğu; giyim, takı, saat, gözlük, koku ve cilt bakım ürünleriyle tüm dünyaya hizmet vermektedir. Bizim bugün değineceğimiz kısım ise en çok satan saat modelleri olacak. Chanel’in en çok satan saat modellerini incelediğimiz zaman markayla özdeşleşmiş olan “J12 DIAMOND TOURBILLON KALIBRE 5” adlı saati görürüz. Her saniyenin ritmine göre dönen bir elmasa sahip olan bu ürün son derece özgün ve benzersiz bir tasarıma sahiptir. Koyu tonların hâkim olduğu bu saat, siyah severleri baştan çıkarıyor.

 

 

Chanel J12 Diamond Tourbillon

 

 

Diğer bir öne çıkan ürün ise “J12 KALIBRE 3.1” isimli saattir. Bu saatin en dikkat çekici özelliği ise safir kristal ve yüksek dirençli seramik bir bilezik ile bezenmiş olmasıdır. Şeffaf bir mekanizmaya sahip olan bu saat açık tonları sevenlerin tercih edeceği bir model olarak gözleri üzerine çekmektedir.

 

 

Chanel J12 Diamond Tourbillon

 

 

Erkek arkadaşınız için benzersiz, sıra dışı bir saat arıyorsanız doğru yerdesiniz. Chanel’in ürettiği “BOY-FRIEND SKELETON CALIBER 3” isimli saat tam erkek arkadaşınıza göre! Bu saatin kasası hem önden hem arkadan görülebilen bir yapıya sahiptir. Siyah ve kırmızı rengi bulunan bu eşsiz saat modern ve dikkat çekici erkeksi hatlarıyla en çok satan ürünler içerisinde yer alıyor.

 

 

 

Chanel J12 Diamond Tourbillon

 

 

Saat de sade ve şıklığı arıyorsanız “PREMIÈRE KALIBRE 2” sizin için biçilmiş kaftan! İçerisinde bulunan Haute Horlogerie mekanizması, elmas bir kasaya yerleştirilerek adeta bir çiçeğin geometrisini üç boyutlu ortaya koyarak vurgular.

 

 

Chanel J12 Diamond Tourbillon

 

Chanel J12 Diamond Tourbillon Sipariş

 

Benzersiz Chanel ürünlerini Amerika’dan satın almak istiyorsanız, Amerikanpaketim olarak sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Gümrükte problem yaşamamak, sorunsuz bir kargolama işlemi gerçekleştirmek için bizzat siz Amerikanpaketim tarafından verilen adrese ürünü sipariş edebilir ya da sizin yerinize Amerikanpaketim siparişinizi baştan sona kadar gerçekleşmesine yardımcı olabilir. Benim İçin Satın Al ve Kendim Satın Alacağım şeklindeki hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Amerikanpaketim’e WhatsApp’dan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu blog 18-06-2022 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
phone
Tüm sorularınız için
[email protected]’a e-posta gönderebilir ya da sayfamızın sağ altındaki yeşil WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
whatsapp
Loader

Yükleniyor...