Amerikadan Al

Amerikadan Al

Amerikadan al cümlesiyle yapılan aramalarda ne yazık ki verimli sonuçlar elde edilemeyip, aratanların taleplerini karşılayacak yazılar ve içerikler olmadığını farkettik ve bu işe naçizane bir el atalım dedik Amerikanpaketim olarak. Amerikadan al deyince (ki buradaki imla hatasını bilerek, arayanların bulabilmesi için bu şekilde yazıyoruz) birçoklarımızın aklında çeşitli soru işaretleri ve klişeler oluşuyor. Bunların başında ise ne menem şey dedirten gümrük geliyor.

 

  • Aman paketim gümrüğe takılır mı?
  • Gümrükte ürünüm kalır mı?
  • Ya geri alamazsam?
  • Ya param yanarsa?
  • Ya çok fazla vergi çıkarsa?

 

gibi çoğaltabiliriz. Ancak birçok ezberi bozduğumuz gibi bu konuda da Amerikanpaketim olarak yine ezber bozuyoruz. Amerikadan al diye sorgulayanları buyur ediyor, rahat bir nefes aldırıyor ve keyifli bir alışveriş yapmalarını sağlıyoruz. Nasıl mı? Çok basit. Aslında klişelerimiz olan sporcu gıdası gelmez, tütün gelmez, kozmetik gelmez, oto parçası gelmez, parfüm gelmez (ve daha çoğaltacağımız) gibi ürünleri tamamı gelir. Sanıyor musunuz ki Türkiye’de satılan sporcu gıdaları, kozmetik ürünler, oto parçaları, parfümlerin tamamı Türkiye’de üretiliyor. Tabii ki yurt dışından geliyor. Biz de tam olarak bunu yapıyoruz. Bireysel gönderimi yasak olan bu ürünleri şirketimiz aracılığıyla getiriyor, vergisini ödüyor, ve sizden hiçbir belge ya da ek masraf talep etmeden adresinize teslim ediyoruz. Size ise sipariş vermenin ve ürünü hızlı şekilde teslim almanın keyfini sürmek düşüyor.

 

 

Amerikadan al diye Google da arama yapanlara bir nebze olsun nefes olduğumuzu, sorularının bir kısmının cevabı olduğumuzu, diğer kısımları için ise aşağıdaki iletişim bilgilerimizden yardımcı olacağımızı düşünmüyor, biliyoruz. Aklınızdaki tüm soruları paylaşın lütfen çünkü esnek yapımızla, çözülemeyecek hiçbir sorununuz olduğunu düşünmüyoruz.

 

Gümrüğe Takılma Riski Yok!

Hemen her yazımızda belirttiğimiz gibi klişeleşmiş `gümrüğe takılır mı` sorusunun cevabını yeniden açıklayalım. Amerikanpaketim’den satın alacağınız hiçbir ürün gümrüğe takılmaz. `Gümrüğe takılma` konusu bazı gümrük yasaklı ürünlerin bireysel gönderimlerinde söz konusudur. Amerikanpaketim olarak tüm siparişlerinizi lisanslı ithalat firmamız ile resmi olarak ithal etmiş olduğumuzdan, aklınıza gelen kozmetikten, destek ürünlerine, endüstriyel ürünlerden, oto parçalarına aklınıza gelen hiçbir ürün takılmaz, işlemleri yapılır ve adresinize teslim edilir.

 

Dilediğiz Her Ürünü Getirtebilirsiniz

Cep telefonundan bilgisayara, oto parçasından kozmetiğe, giyim ürünlerinden diğer elektronik ürünlere aklınıza gelen her ürünü, dilediğiniz adette getirtebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

5 İş Gününde Adresinize Teslim Etmeyi Garanti Ediyoruz!

Her ne kadar ortalama teslim süremiz 3 iş günü olsa da, gümrük işlemlerinin yoğunluğu, havayollarında yaşanabilecek aksamalar ile sözünü verebileceğimiz süre 5 iş günü. Amerika’dan getirtmek istediğiniz dilediğiniz ürünü express kargo ile gönderiyor, en hızlı şekilde gümrük işlemlerini gerçekleştiriyor ve 5 iş günü içerisinde teslimatınızı yapmayı garanti ediyoruz.

 

İster Kredi Kartınıza Taksitle, İster Banka Havalesi İle Satın Alabilirsiniz

Siparişlerini isterseniz major kredi kartlarıyla 3 taksite kadar vade farksız, isterseniz de banka havalesi yaparak %3 indirimli satın alabilirsiniz. Amerikanpaketim’e özel yazılımımız sayesinde Türkiye’de ilk defa birden fazla kredi kartı ile de ödeyebilirsiniz. Örneğin 1000 TL değerindeki ödemenizin, 100 TL sini Bonus kartınız ile, 500 TL sini Axess kartınız ile, 400 TL sini Finansbank kartınız ile ödeyebilirsiniz.

 

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Aklınıza takılan tüm sorular için isterseniz +1 424 270 5308 numaralı Los Angeles whatsapp hattımızdan (Türkçe ve İngilizce), isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan, isterseniz de [email protected] mail adresimizden bize tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 

 

 

Bu blog 10/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp