The Ordinary Serum

The Ordinary Serum

Öncelikle çok kısa da olsa The Ordinary markası hakkında bilgi vermek gerekirse, The Ordinary hayvanlar üzerinde deney yapmaması, vegan içerik üretmeye öncelik vermesi gibi anlayışlarıyla saf güzellik anlayışını yıllardır sürdürmeyi ilke edinmiştir. Bu ilkeye The Ordinary Serum ürünleri de dahildir ve özellikle yüz bölgesi için göz çevresi şişlik sorunundan, yaşlanma karşıtı serumlara kadar geniş bir yelpazesi mevcuttur.

 

The

 

The Ordinary Serum da sık tercih edilen ürün çeşitlerine dahil olması bir yana, bu ürünleri kullanan insanlar (ki eğer The Ordinary gibi dünya çapında kalitesi tescillenmiş bir markaysa) uzun vadede tercih ettikleri için onlar adına ne kadar önemli olduğunu varsayabiliyoruz. Ve Amerikanpaketim.com olarak Türkiye’den özellikle kozmetik alanında yığınla sipariş almaktayız. Yıllardır gümrüğe takılma riski olmadan binlerce kullanıcımıza The Ordinary Serum gibi ürünler de olmak üzere binlerce kozmetik ürünü teslim ettik. Yani yurt dışından kozmetik sipariş edilemez algısı tarihe karışmış durumda.

 

The

 

The Ordinary Serum ya da diğer kozmetik, supplement vb. aklınıza gelebilecek her ürünün yurt dışından sipariş edilmek istenmesindeki artışın temel sebebi fiyat performans kalitesidir. Ve özellikle son yıllardaki kur artışı, insanların istediği her ürüne ulaşamaması, ulaşabilse The Ordinary Serum ya da bu tip hassas ürünlerdeki orijinallik kaygısı insanları yurt dışından alışveriş yapmaya teşvik etmiştir. Çünkü Amerikanpaketim.com gibi lisanslı kurye firmalar sayesinde gümrüğe takılma riski olmadan The Ordinary Serum ya da istediğiniz her ürünü sipariş verebiliyorsunuz. Bunun Amerikanpaketim.com güvencesiyle alışveriş yapılabilecek 2 yöntemi vardır;

 

The

 

İsterseniz  güvenilir sitelerden (Amazon, eBay vs.) The Ordinary Serum ürünlerinden (her ürün için geçerli) istediğiniz kadar alıp gönderim adresini bizim Amerika’daki teslimat birimimiz olarak gösterebilirsiniz, isterseniz The Ordinary Serum ürünlerini Amerikanpaketim.com’a bildirip direkt olarak bizim satın almamızı isteyebilirsiniz. Her şekilde almış olduğunuz The Ordinary Serum ya da başka ürünler bizim Amerika’daki teslimat birimimize ulaştıktan en fazla 3-8 iş günü içinde gümrüğe takılma riski olmadan kapınıza kadar gelecektir. Üstelik her ürün yola çıkmadan sigortalandığı için yıllardır olduğu gibi süreç sorunsuz bir şekilde işleyecektir.

 

 

Ödemelerinizi isterseniz kredi kartına taksitle, tek çekim ya da havale yoluyla yapabiliyorsunuz. Ve iki türlü alışveriş yönteminde de o anda ödediğiniz toplam ödeme dışında gümrükten geçerken ek ücret ödemezsiniz.

 

 

The Ordinary Serum ürünleriyle ilgili ya da elektronikten kozmetiğe, diyet ürünlerinden ev yapı malzemelerine kadar yurt dışından satın almak istediğiniz her ürün için aklınıza takılan soruları whatsapp ve [email protected] adreslerinden bizlerle iletişim kurarak iletebilir, sipariş verebilir, instagram ve youtube hesaplarımızdan takipte kalabilirsiniz. Güzellik dolu alışverişler dileriz.

 

 

Amerika'dan Nasıl Alışveriş Yapacaksınız

 

Benim İçin Satın Al

 

 

Kendim Satın Alacağım

 


Bu blog 12/01/2021 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


The Ordinary Ürünleri Whatsapp Destek

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

whatsapp