Aeosop Cilt Bakım Ürünleri

Aeosop Cilt Bakım Ürünleri

Cilt, vücut ve saç bakımı için aradığınız her şeye ulaşabileceğiniz doğal bileşenlerden oluşan içerikleri ile Aeosop markasına ait ürünlere Amerika'dan ulaşmanız artık çok kolay. Amerikanpaketim sizin için Amerika'dan siparişi kolay hale getiriyor ve dilediğiniz ürünü evinize kadar yolluyor.

 

 

Aesop Hakkında

Vücut, saç ve cilt bakımı markası olan Aesop 1987 yılında kurulmuş köklü bir firmadır. Güzellik ve dermatolojik ürünleri genellikle sıvı ve krem formdadır. Cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ve vücut bakım ürünlerinde birlikte kullanılması tavsiye edilen kit halinde satılan setler de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra web sitelerinde birçok ürün için geçerli cilt, vücut, saç sorunu ve tipini filtreleyerek uygun ürünlere ulaşmak oldukça kolay. 

 

 

En sık tercih edilen Aesop cilt bakım ürünleri;

  • Mandalina ve limon özlü nemlendirici krem,
  • Papatya ve çay ağacı özlü leke önleyici maske, 
  • Gül ve bergamot özlü yüz temizleme hidrosolü,
  • Dudak çatlakları için balm vb.

En sık tercih edilen Aesop vücut bakım ürünleri;

  • Narenciye özlü el ve vücut kremi seti,
  • Kişniş tohumu ve paçuli özlü duş jeli,
  • Alkolsüz koltuk altı roll-on vb.

En sık tercih edilen Aesop saç bakım ürünleri;

  • Kuru ve yıpranmış saçlara özel yağ ve şampuan seti,
  • Hacim ve dolgunluk veren saç kremi,
  • Saç derisi bakımını sağlayan saç maskesi vb.

 

 

Aeosop Cilt Bakım Ürünleri

 

 

Birden çok boyut alternatifi sayesinde ürünlerin önce küçük boylarını tercih ederek deneyimleme fırsatı bulunmaktadır. Tüm ürünlerin tasarlandığı cilt tipleri ve bileşenlerine web sitelerinde ayrıntılı olarak yer verilmiştir. Kendinize uygun ürünleri, dilediğiniz boyutlarda sipariş ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Aeosop Cilt Bakım Ürünleri

 

 

Aesop içerikleri %100 vegandır. Ürünlerin üretim aşamalarında hayvanlar üzerinde test yapılmamaktadır. Marka sürdürülebilir paketlemeleri sayesinde doğaya zarar vermeden çalışmalarını devam ettirmektedir. Vegan içerikli olması sayesinde kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmektedir. En çok kullanılan cilt bakım ürünü markalarından biri olmuştur.

 

 

Aeosop Cilt Bakım Ürünleri

 

Aesop Türkiye Satın Al

Aesop cilt, vücut ve saç bakım ürünlerini Amerika'dan sipariş etmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Amerikanpaketim sitemizi ziyaret ederek dilediğiniz ürünü kolayça sipariş verebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan “Kendim Satın Alacağım” ve “Benim İçin Satın Al” seçenekleri ile Amerika’dan Türkiye’ye en kolay şekilde siparişini tamamlayıp Aesop ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizi nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgiye internet sitemizden ve aşağıda yer alan videolardan ulaşabilirsiniz.

 

 

 


Bu blog 04/05/2023 tarihinde yayına alınmıştır, gümrük ya da kargo ücretlerinde değişiklik yaşanmış olabilir, bu nedenle güncel bilgi için tarafımızdan destek alabilirsiniz.


Whatsapp Destek
whatsapp